Як закруглити краю фото в фотошопі. Як закруглити краю в фотошопі російською.

Щоб надати фотографії закінчений вигляд, спробуйте закруглити її краю. В арсеналі Adobe Photoshop є кілька методів для досягнення цього ефекту.
Інструкція
1
Відкрийте зображення і клікніть двічі по шару, щоб зняти блокування. На панелі інструментів виберіть Rectangular Marquee Tool («Прямокутне виділення»). На панелі властивостей в полі Feather введіть потрібний радіус заокруглення. Виділіть фрагмент малюнка і натисніть Ctrl + J, щоб скопіювати його на новий шар.
2
Якщо ви хочете, щоб у зображення був прозорий фон, підчепити мишкою нижній шар і перемістіть його на іконку кошика в нижній частині панелі шарів. Якщо ж потрібно помістити малюнок на кольорову основу, виставите потрібний відтінок кольором переднього плану, на панелі інструментів виберіть Paint Bucket Tool («Заливка») і залийте нижній шар.
3
Можна застосувати дещо інший спосіб. Натисніть на клавіатурі латинську М, щоб активувати «Прямокутне виділення», і обведіть малюнок. В меню Selеct («Виділення») виберіть команди Modify («Зміна») і Smooth («Оптимізувати»). У новому діалоговому вікні виставите радіус заокруглення і підтвердіть, натиснувши ОК.
4
Інвертуйте виділення поєднанням Shift + Ctrl + I. За допомогою клавіші Delete видаліть зайву частину зображення і зніміть виділення, натиснувши Ctrl + D. Ви можете залишити прозорий фон картинки або додати новий шар, перемістити його під основне зображення і залити відповідним кольором.
5
На панелі інструментів виберіть Rounded Rectangle Tool («Прямокутник із закругленими кутами») з групи U. На панелі властивостей введіть потрібне значення радіуса і намалюйте прямокутник на зображенні. Цей новий малюнок можна переміщати інструментом Move Tool («Переміщення») і міняти розміри і конфігурацію, використовуючи Ctrl + T.
6
Натисніть Ctrl + Enter, щоб перетворити прямокутник в виділення, і інвертуйте клавішами Ctrl + Shift + I. Мишкою підчепите шар з маскою і перемістіть його в корзину. Використовуйте Delete або Backspace, щоб видалити непотрібну частину малюнка.
Іноді для того, щоб фотографія виглядала закінченою, не вистачає сущої дрібниці. Варто закруглити краю фото, і вид зовсім інший. Надати своїй фотографії невелику родзинку у вигляді м'яких округлих країв можна двома варіантамі6 або за допомогою графічного редактора, або вдавшись до онлайн-сервісів.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop і відкрийте зображення, яке хочете обробити, тобто закруглити краю. Утримуючи клавішу Ctrl, клацніть лівою кнопкою миші по картинці шару в палітрі шарів. Або ж виберіть інструмент «Прямокутне виділення» і виділіть все зображення.
2
Тепер на панелі меню виберіть «Виділення - Модифікація - Оптимізувати». У розпочатому допоміжному вікні пропишіть радіус заокруглення і натисніть «Так». Ви отримаєте виділення із закругленими краями.
3
Далі в меню натисніть «Редагування - Вирізати». Коли зображення зникне, приберіть залишилися куточки. Натисніть «Виділення - Все» і потім Delete.
4
Коли ви повністю очистіть зображення, виберіть у меню «Редагування - вклеїти» або ж натисніть клавіші Ctrl + V. Тепер ваша картинка із закругленими краями. Збережіть її в необхідному форматі.
5
Якщо ви хочете розмиті краї, таким же чином виділіть зображення, потім «Виділення - Модифікація - Растушевка». У допоміжному вікні впишіть радіус заокруглення. Тепер натисніть «Виділення - Інверсія» або ж натисніть клавіші Ctrl + Shift + I. На отриманому виділенні натисніть Delete, а потім зніміть виділення. Збережіть картинку.
6
Також, якщо у вас немає програми фотошоп, існують онлайн-сервіси для роботи над фотографіями. Просто завантажте вашу фотографію на такий сервіс, потім проведіть нескладну настройку. Виберіть які кути хочете закруглити, вкажіть якість і розмір, також можете задати колір. Залишилося тільки зберегти фотографію і завантажити до себе на комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JZ_VTJBvDkg