Як розставити келихи.

Вибір і розстановка келихів при сервіруванні залежить від асортименту напоїв, які передбачається подати. Головний закон - чим більше келих, тим менше градусів повинно бути в наливають у нього напої. Існують певні правила, які допомагають швидко розставити келихи при сервіруванні столу.
Інструкція
1
Розташуйте келихи при сервіровці столу праворуч від тарілок (від краю до центру), в тій послідовності, в якій будуть подаватися напої. Винятком може бути тільки келих для шампанського. Його поставте першим зліва.
2
Якщо передбачається подати тільки воду, то поставте келих по центру (за тарілкою) або трохи правіше, на лінії перетину кінця першого ножа з верхнім краєм тарілки. Якщо замість води подається до столу морс або квас, то поставте для них кухоль, повернувши ручку вправо.
3
При подачі міцних спиртних напоїв поставте в першому ряду праворуч маленьку чарку для горілки або гіркої наливки. Далі - мадерную чарку - трохи більше за розміром, яка призначається для міцних вин (хересу, портвейну, мадери), їх прийнято вживати з закусками. Потім розташуйте довгастий, злегка звужений догори, келих для білого вина і схожий на сферу, бочкоподібний, для червоного. Наступним поставте фужер для води.
4
Чи не ставте більше трьох предметів в одному ряду. При повній сервіровці вишиковуйте предмети для напоїв у два ряди. Слідкуйте, щоб відстань між келихами було не менше одного сантиметра.
5
Поставте для пуншу чашку з ручкою, а для коньяку або бренді сніфтер (кулястий келих, звужується догори). Розливати їх прийнято на саме денце.
6
Якщо немає відповідного комплекту келихів для напоїв, використовуйте нейтральні, середньої величини. Для будь сервірування столу підійдуть прозорі фужери з незабарвленого скла на ніжках. У них можна сміливо наливати навіть коньяк і бренді, заповнюючи максимум чверті бокала.
7
Розташуйте келихи при сервіровці столу півколом в наступній послідовності: для шампанського, червоного, білого вина та горілки; в довжину (по прямій): для води, червоного і білого вина; або блоком: для води, далі поставте фужер для білого вина, а трохи вище, над ними, келих для червоного вина.
Зверніть увагу
Келих для білого або червоного вина слід ставити за ножем, праворуч.
Корисна порада
Наповнювати чарки напоями прийнято на три чверті від повного обсягу ємності.