Як поставити гірчичники.

Гірчичники використовують при простудних захворюваннях, ревматичних та деяких інших. При сильному кашлі гірчичники ставляться на спину і груди, при ревматичних болях - на те місце, де болить. Їх можна використовувати як допоміжний засіб до основного лікування, як дорослим, так і дітям, протипоказань до застосування немає. Гірчичники краще ставити лежачи, а найзручніше, якщо вам хтось допоможе.
Інструкція
1
Підготуйте глибоку тарілку з теплою водою.
2
Пакет з гірчичниками розкрийте.
3
Гірчичники намочіть у воді і прикладіть туди, де болить.
4
Зверху накрийте целофаном і рушником. Це посилить зігріваючий ефект.
5
Потримайте компрес близько 15 хвилин. Якщо сильно пече, то зніміть гірчичники трохи раніше. Дітям час потрібно скоротити до 5-7 хвилин.
6
Зніміть їх і протріть шкіру ганчірочкою, змоченою в теплій воді.
7
В тому випадку, якщо з'явилося сильне почервоніння, обробіть шкіру зволожуючим кремом.
8
Ставити гірчичники бажано три рази на день.
Зверніть увагу
Від того, як ви поставите компрес або гірчичники в чому залежить ефективність лікування. Гірчичники, які продаються в аптеках, являють собою шматки щільної проклеєного паперу, на яку нанесений знежирений порошок сухої гірчиці. Розповідати про те, як поставити гірчичники, знають напевно всі, а хто не знає - повторимо.
Корисна порада
Гірчичники - листки паперу, покриті з одного боку тонким шаром порошку насіння гірчиці. Стандартний розмір гірчичників 8x12, 5 см. Алліловий гірчичне масло, дратуючи ділянку шкіри, до якого прикладають гірчичник, викликає місцеве розширення судин і зміна кровотоку в глибше розташованих тканинах і органах. Гірчичники мають дратівливим, відволікаючими болезаспокійливу діями.