Як підключити водонагрівач "Арістон". установка водонагрівач ariston на стіні.

Продукція італійської фірми « Арістон » відома всьому світу вже більше 70 років. Російський споживач познайомився з її виробами в 1993 році і по достоїнству оцінив їх якість, зручність і простоту використання. Сьогодні « Арістон » випускає електричні та газові водонагрівачі, різні по дизайну і пристрою, проточного та накопичувального типів.
Інструкція
1
У проточних водонагрівачах нагрів відбувається безпосередньо в процесі протікання води по трубі. Накопичувальні зазвичай мають резервуар з нержавіючої сталі, в якому відбувається набір і подальший нагрів.
2
Уважно прочитайте паспорт пристрою, зверніть увагу на інструкції по установці. Перевірте електропроводку у вашій квартирі, напруга в мережі за допомогою тестера і спеціального індикаторного викрутки. Розетка електромережі для водонагрівача повинна розташовуватися в сухому місці і мати заземлюючий контакт. Електроживлення для електричного нагрівача має подаватися за спеціальною лінії безпосередньо від розподільного щита.
3
Оберіть місце (стіну) розташування водонагрівача. Для накопичувального водонагрівача стіна повинна бути достатньо міцною, щоб витримати подвійне масу наповненого резервуара. Крім того, водонагрівач необхідно розташувати якнайближче до місця використання гарячої води, щоб уникнути непотрібних тепловтрат. Для правильної установки водонагрівача в його комплект входять кронштейни і відповідні планки. Орієнтуючись на розміри, дані в інструкції, просвердлите в стіні на обраному місці отвори за допомогою дриля або перфоратора, вставте в них пластикові дюбелі, а в дюбеля - гвинти. Зміцніть гвинтами відповідні планки, повісьте водонагрівач на планки за допомогою кронштейнів.
4
Підключіть водонагрівач до водопроводу, використовуючи запобіжний клапан, що входить в комплект пристрою. При цьому труба холодної води з'єднується з нижнім патрубком клапана. Труба гарячої води з'єднується з вихідним патрубком водонагрівача.
5
Відкрийте кран підведення холодної води. Надалі він повинен постійно перебувати у відкритому стані. Відкрийте кран гарячої води і дочекайтеся, коли звідти поллється вода, що означатиме повне заповнення резервуара. Закрийте кран гарячої води і вставте вилку водонагрівача в мережеву розетку. Через кілька секунд на панелі управління загоряться індикатори, включите водонагрівач клавішею «ВклВикл» і запрограмуйте його згідно інструкції.