Як зробити фігури з бісеру. пошив болеро для взрослиx.

Об'ємні вироби з бісеру , зроблені своїми руками, стануть прекрасним подарунком вашим рідним і друзям. Дуже красиві квіти, виконані подібним чином. Виготовлення фігур з бісеру - захоплююче заняття.
Вам знадобиться
  • - тонка дріт діаметром 0,3 мм;
  • - бісер зеленого, рожевого, темно і світло-коричневого кольорів.
Інструкція
1
Для виконання пелюсток на кінці дроту завдовжки 1,8 м. Зробіть петельку і надіньте 15 бісеринок, після чого, на відстані 15 см від петлі зробіть перекрут 2 см і петлю.
2
На хвостик надіньте ще 14 бісеринок і закріпіть, зробивши овал з попередніми намистинками. Нанизуйте одну за одною ще 12 бісеринок і закріпіть їх з іншого боку. Додайте по шість рядів на кожну сторону, збільшуючи число бісерин в них на 3 шт.
3
На краях пелюсток, починаючи з 16 ряду, робіть щербини, відступаючи по 10 бісерин від краю. Дріт пропускайте з виворітного боку всередині бісерин.
4
Зберіть ще 5 пелюсток. Поперек кожного лепесточка пропустіть дріт, щільно закріплюючи її на рядах.
5
Для виготовлення тичинок на дротик надіньте 4 см світло - коричневих бісерін і 2,5 см темно коричневих, зробивши з них сплюснутий овал і закріпивши кінчик дроту.
6
Для маточки зігніть дріт (40 см) навпіл, зробивши петельку. На 2 хвостика одягніть по 15 бісерин, скрутіть кінці дроту знову і нанизайте на них ще по 15 бісеринок, а потім ще по 8, скрутивши їх в петельки і додавши ще по 15 шт. Розправте товкач, надавши йому натуральний вигляд і відігнувши петельки назовні.
7
Для виготовлення листя відріжте по 3 м дроту. На кінці зробіть петлю і наберіть 10 бісерин, відступивши 15 см. В кожному наступному ряду збільшуйте кількість бісеру , і прикріплюючи їх до попереднього ряду. Лист повинен мати витягнуту форму і складатися з 21 ряду. Другий лист робіть трохи більше, з 27 рядів.
8
Для стебла скрутіть дріт у 8 разів, обмотайте зеленої ниткою і закріпіть суперклеєм.
9
Всі деталі кріпите один до одного дротом. Спочатку зберіть квітка, прикріпивши один до одного пелюстки, тичинки і товкач. Потім прикріпіть його до стебла, обмотавши місце кріплення дротом із зеленим бісером. Приробити до стебла листя. Залишки дроту акуратно видаліть.