Як вирізати файл.

Засоби комп'ютера дозволяють копіювати і переміщати файли з папки в папку. Але при копіюванні оригінал залишається в вихідної директорії, а якщо потрібно, щоб залишився тільки один екземпляр і лише в одній папці?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Зайдіть в папку з потрібним файлом і виділіть його одноразовим натисканням лівої кнопки миші або клавішами-стрілками і Shift.
2
Натисніть на клавіатурі поєднання Ctrl + X. Ярлик із зображенням файлу зблідне. Можете переходити в іншу папку і вставляти файл (комбінацією Ctrl + V).
3
З клавіатури виділений файл можна вирізати за допомогою кнопки «Властивості» (праворуч від правого Alt). З'явиться меню, виберіть команду "Вирізати", далі робіть як у попередньому випадку.
4
Інший спосіб вирізати файл - за допомогою мишки. Натисніть на виділеному файлі праву кнопку, в меню оберіть команду «Вирізати». Ярлик сполотніє, переходите в нову директорію. Можете на порожньому місці натиснути праву кнопку миші і натиснути команду «Вставити».
Журнал реєстрації програми 1С містить інформацію про дії, виконаних будь-яким користувачем, або події, що відбувалися в інформаційній базі. В процесі використання програми накопичуються неактуальні дані, при цьому виникає необхідність видалити частину журналу або весь журнал реєстрації.
Інструкція
1
Запустіть програму, двічі клікнувши на іконку 1С. Перейдіть в режим «Конфігуратор», якщо у вас є така можливість. В цьому режимі виберіть пункт «Адміністрування» і там натисніть «Налаштування журналу реєстрації ...».
2
Поставте прапорець біля напису «Скоротити» і вкажіть дату, до якої потрібно видалити, в поле «Видалити події до». Крім цього, щоб на всякий випадок зробити бекап (резервне збереження) даних, ви можете вивантажити дані з журналу в файл в формат .xml.
3
Відкрийте файл формату .txt з логами журналу реєстрації. Текстовий файл знаходиться в тій же папці на комп'ютері, що і база. Якщо використовується серверний варіант 1С, файл розташований в папці, в яку встановлений сервер «1С: Підприємство». Відкрийте файл за допомогою «Блокнота» або Wordpad, зітріть дані, відповідні потрібної дати, і збережіть зміни при закритті програми перегляду.
4
Видаліть файл 1CV # .mlg (де # - версія програми 1С) в папці SYSLOG, відкривши каталог бази даних 1С. Щоб не видаляти весь журнал реєстрації, а тільки його частину, відкрийте файл за допомогою «Блокнота» або Wordpad. Зверніть увагу - через «ваги» файлу він може довго відкриватися і оброблятися.
5
Знайдіть необхідні рядки і видаліть їх. Після збережіть файл. Якщо використовується серверний варіант 1С, файл розташований в папці, в яку встановлений сервер «1С: Підприємство». Крім файлу можна видалити всю папку SYSLOG.
6
Обмежте журнал реєстрації для читання іншими користувачами в режимі «Монітор». Розкрийте в меню «Монітор»? "Архівація". Архівуйте ті записи журналу, які вже не потрібні. Таким чином записі не будуть ніким переглянуті.
7
Скоротіть кількість записів журналу реєстрації, прописавши в командний рядок в пакетному режимі запуску конфігуратора скрипт/ReduceEventLogSize & ltDate & gt [-saveAs] [-KeepSplitting], де Date - нова межа журналу реєстрації в форматі рррр-мм-дд.