Як змінити розмір java-ігри.

Java- ігри іноді вимагають наявності більшого вільного місця в мобільному пристрої, чим воно є. У цих випадках можна видалити невикористовувані додатки або змінити розмір установника.
Вам знадобиться
  • - архіватор;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер необхідне програмне забезпечення для редагування елементів програми та їх разархивирования. Це програма WinRar або її аналоги, що працюють з файлами розширень .jar і .jad, графічний редактор для зменшення зображень, найкраще Photo Studio, Adobe Photoshop або альтернативні безкоштовні додатки. Також скачайте, якщо потрібно, редактор аудіо.
2
Виділіть установник java-додатки правою кнопкою миші і з контекстного меню виконайте відкриття його за допомогою програми-архіватора. Витягніть файли в окрему папку на вашому комп'ютері. Окремо відкрийте кожну картинку, що міститься раніше в архіві, після чого зменшіть її якість за допомогою графічного редактора. Намагайтеся по можливості просто зменшувати кількість пікселів, не зачіпаючи розмір зображення, оскільки від цього може змінитися дозвіл і співвідношення сторін.
3
Якщо потрібно, відредагуйте аудіо, що знаходяться раніше в архіві і змініть значення їх бітрейта в меншу сторону. Застосуйте і збережіть зміни, вироблені вами з зображеннями та аудіозаписами. В обов'язковому порядку залиште ті ж назви файлів і їх розширення, оскільки в іншому випадку додаток функціонувати не буде. Видаліть вихідні файли, якщо вони ще залишилися, після чого заново зберіть установник в java-додаток.
4
Зверніть увагу, що якщо раніше архів мав розширення .jar, ви повинні залишити його таким же, те ж саме відноситься і до файлів .jad. Перед тим, як заново збирати архів. Виконайте перевірку файлів на віруси, оскільки вони можуть нанести шкоду роботі мобільного пристрою. Так само дійте у випадках. Якщо вам потрібно просто внести зміни в гру, проте при додаванні нових елементів вам доведеться також скористатися редагуванням коду і компілятором.