Як переробити бездротову мишу.

Бездротова оптична миша - прекрасний об'єкт для моддінгу. У ній можна переробити колір підсвічування, а також додати додаткові світлодіоди бажаних кольорів з боків.
Інструкція
1
Витягніть з миші батарейки. Виверніть гвинти, розташовані з нижнього боку. Покладіть їх в баночку або прикріпіть до магніту. Якщо маніпулятор все одно не відкривається, знайдіть наклейки або ніжки, акуратно відклейте або проткніть їх, і теж збережіть. Гвинти знаходяться під ними. Врахуйте, що миша з пошкодженими наклейками більше не підлягає гарантійному обслуговуванню.
2
Розкривши прилад, відверніть гвинти, на яких тримається плата, після чого акуратно витягнете коліщатко з валкодера і зніміть плату. Чи не втратьте оптичну системи (штамповану деталь складної форми, що складається з лінзи і призми).
3
Якщо ви хочете, щоб миша перестала світитися зовсім, просто замініть червоний світлодіод на інфрачервоний, дотримуючись полярності. Таким пристроєм можна дивувати друзів: маніпулятор не світиться, а все одно працює. Світлодіоди інших квітів працювати будуть погано: до жовтого, зеленого, синього та фіолетового світла матриця майже не чутлива. Тому якщо ви бажаєте, щоб миша світилася одним з цих квітів, замініть основний світлодіод миші на інфрачервоний, а поруч розташуйте ще один, потрібного кольору, щоб він висвітлював оптичну систему збоку. Ланцюжок із сполучених послідовно нового діода і резистора підключіть паралельно аналогічної вже наявної ланцюжку, дотримуючись полярності.
4
Якщо бічні стінки корпусу миші непрозорі, світіння оптичної системи видно тільки тоді, коли вона піднята над столом. Виправити цей недолік можна установкою додаткових діодів з боків. Підключіть їх способом, зазначеним вище, після чого просвердлите в боках корпусу отвори і закріпіть діоди в них клеєм. Вони будуть міняти яскравість синхронно з діодом підсвічування оптичної системи. Якщо ж ви бажаєте, щоб вони світилися постійно, живити їх (також через резистори і дотримуючись полярності) від батарейного відсіку через окремий вимикач. Розташуйте останній так, щоб він не заважав користуватися мишкою.
5
Зберіть миша в зворотному порядку. Встановіть батарейки і заново сопрягаясь маніпулятор з приймачем. Переконайтеся в працездатності мишки. При бажанні акуратно обклейте її зверху тонким шкірзамінником - так миша буде зручніше тримати в руках.
Зверніть увагу
Не форсуйте передавач бездротової миші для збільшення дальності - така переробка заборонена.