Як виробити волю.

Одна з головних рис характеру людини - сила волі. Тільки вольова людина зможе реалізувати свої устремління. Але розвиток волі - серйозна праця, адже доводиться примушувати себе робити те, чого не хочеться і не робити того, чого дуже хочеться зробити.
Інструкція
1
Першим ділом постарайтеся відмовитися від звичок, які вас самих дратують і які стали для вас умовним рефлексом. Так, наприклад, ви звикли приймати їжу сидячи перед телевізором, а потім, бурмочучи, струшуєте крихти з дивана.
2
Починайте виробляти в собі силу волі обережно і поступово. Не перевантажуйте свою психіку. Дійте так само, як діють спортсмени, які розвивають фізичну силу. Вони ж ніколи не почнуть відразу з підняття тяжкості в сто кілограмів? Тому, якщо ви звикли цілими вечорами просиджувати біля телевізора, не треба повністю відмовляти собі в цьому задоволенні. Подумайте, від яких вечірніх програм можна відмовитися, а які ви все-таки будете дивитися.
3
Чи не ставте перед собою і занадто легких завдань. Якщо ви не любите солодке, вам буде легко відмовитися від десерту, але причому тут сила волі?
4
Займайтеся розвитком волі щодня. Розвиток волі повинно проходити як тренування спортсменів (постійно і цілеспрямовано), а не як фізкультура в школі: два рази на тиждень.
5
Не проводьте випробування своєї волі в серйозних життєвих ситуаціях. Почніть з звичайних побутових умов. Якщо ви хочете змусити себе ходити пішки, не треба починати з пішого походу на вирішальну ділову зустріч, краще пройдіться, коли будете повертатися додому з цієї зустрічі.
6
І пам'ятайте, для того, щоб не плисти за течією, а йти по життю в потрібному для вас напрямі, вам доведеться часто напружувати свою волю . Але наша воля - як м'яз, від постійних навантажень вона стає міцнішою і сильней. Тому чим сильніше стає ваша сила волі, тим менший дискомфорт будете відчувати від того, що вам доведеться робити над собою зусилля.