Як налаштувати канали кабельного телебачення. Як розкодувати канали Дом.ру кабельного телебачення.

Якщо ви користуєтеся послугами кабельного телебачення по виділеній лінії, яка-небудь настройка не потрібна - достатньо підключити до телевізора приставку-декодер. Але в багатьох будинках додаткові канали подаються по кабелю колективної антени. Щоб бути впевненим, що прийматися будуть вони все, необхідно періодично перенастроювати телевізор.
Інструкція
1
Переконайтеся, що до антенного входу телевізора підключений кабель саме колективної, а не кімнатної антени. Якщо вам необхідно приймати частину каналів, відсутніх в кабельній мережі, з кімнатної антени, підключіть їх разом через розгалужувач. При відсутності в телевізорі суміщеного входу МВ-ДМВ або пам'яті на безліч каналів підключіть до нього відеомагнітофон або DVD-рекордер з тюнером. Якщо вам відомо, що частина каналів в кабельній мережі мовить у цифровому форматі, а телевізор приймати їх нездатний, підключіть зовнішній цифровий тюнер-декодер. Антенний вихід відеомагнітофона, рекордера або тюнера-декодера з'єднайте з антенним входом телевізора, навіть якщо вони і так підключені низькочастотними кабелями. Врахуйте, що будь-яке з цих пристроїв пропускає сигнал через себе тільки будучи включеним в мережу (за рідкісними винятками). Все перемикання здійснюйте при повністю знеструмленою апаратурі.
2
Візьміть пульт телевізора і натисніть на ньому клавішу, призначену для входу в меню. Знайдіть у ньому пункт, відповідний автонастройці зі скануванням. Розташування цього пункту залежить від моделі апарата. При будь-яких утрудненнях звернетеся до інструкції.
3
Під час автонастройки не вимикайте живлення апарату. Дочекайтеся завершення процедури. Після цього при бажанні отсортируйте канали вручну. Способи здійснення цієї операції сильно розрізняються від моделі до моделі, тому в разі виникнення будь-яких утруднень також зверніться до інструкції. Якщо телевізор має цифровий тюнер, автопошук аналогових і цифрових каналів проведіть роздільно, перемикаючи апарат у відповідний режим.
4
Тепер виберіть на телевізорі той з AV-входів, до якого підключений відеомагнітофон, DVD-рекордер або тюнер-декодер цифрового телебачення . Увімкніть відповідний прилад і оуществіте його автонастройку, а при бажанні - і ручне сортування аналогічним чином.
5
У великих містах повторюйте процедуру раз на півроку - саме з такою періодичністю в кабельній мережі зазвичай змінюється сітка каналів. При появі в під'їзді оголошень про введення в кабельну мережу нових каналів проведіть автопошук достроково.