Як видалити повітря в дизелі. ознаки неісправільном двигуні.

Причин попадання повітря в ТНВД дизельного двигуна безліч і всі вони, так чи інакше, пов'язані з віком автомобіля. Ознаки подсоса повітря - після запуску мотор починає працювати нерівно і не реагує на педаль акселератора. З часом запуск стає все більш утрудненим, поки дизель не перестає заводитися взагалі.
Вам знадобиться
  • - пластикова ємність на 3-5 літрів;
  • - два дюрітових шланга довжиною близько 1 м, рівних по діаметру шлангах прямого і зворотного подачі палива;
  • - два хомута на шланги
Інструкція
1
Усі роботи з видалення повітря почніть з ретельного очищення і промивки ТНВД, шлангів прямого і зворотного подачі палива, місць з'єднань паливного насоса з магістралями. Найменша стороння частка при попаданні в паливну магістраль може призвести до неприємних наслідків.
2
Для видалення повітря з ТНВД від'єднайте шланги прямого і зворотного подачі палива і встановіть заздалегідь приготовані дюритові шланги. Ємність заповніть дизельним паливом. Шланги зафіксуйте хомутами на патрубках, вільний кінець шланга прямої подачі опустите в ємність, і прийміть заходи, щоб він не вискочив з неї ні за яких обставин.
3
Помістіть ємність вище рівня ТНВД. На відмитих і очищеному від забруднень паливному насосі відверніть болт штуцера зворотної подачі і через цей патрубок відсмокчіть повітря до появи палива. Загорніть открученной болт і запустіть двигун на 5 хвилин для більш повного видалення повітря . Відсмоктування повітря проводите за допомогою спринцівки, вакуумного насоса або будь-якого іншого доступного способу.
4
Щоб вигнати повітря іншим способом помістіть пластикову ємність з соляркою вище рівня паливного насоса. Зніміть з нього шланг прямої подачі і злийте паливо тим же самим чином, як при переливанні рідини з однієї ємності в іншу. Як тільки потік солярки перетвориться на впевнену струмінь, встановіть його назад і затягніть новим хомутом.
5
Далі відкрутите болт патрубка зворотної подачі, і через відкрився штуцер повітря віддалиться сам під впливом сифонного ефекту. Запустіть дизель на 5 хвилин для повного видалення повітря з ТНВД. Через півгодини виконайте повторний запуск на той же час.
6
Щоб ліквідувати підсмоктування повітря надалі перевірте герметичність паливних шлангів і надійність їх стягування хомутами, стан паливних трубок, ущільнення паливного фільтра, герметичність ручного або механічного насоса, що підкачує, герметичність ущільнень приводного вала, осі важеля управління і кришки ТНВД. Виявивши місця можливого підсосу повітря , замініть дефектні деталі.