Як змінити відеокодек.

Видеокодеки записи змінюється для того, щоб надалі вона була доступна для відтворення на різних програвачах. Зокрема це відноситься до малопоширені форматам, які не підтримуються DVD-плеєрами.
Вам знадобиться
  • - програма-відеоконвертер.
Інструкція
1
Оберіть програму-конвертер, яка працює як з вихідним розширенням вашої відеозапису, так і виконує кодування в потрібний вам формат. Це може бути Video Convert Master, Pinnacle Converter, Ulead Movie Factory і багато інших. Більшість з них є платними, і для їх використання в повній мірі буде необхідна покупка ліцензії. У разі якщо є демонстраційна версія, вона, швидше за все, буде працювати тільки з частиною файлу. Також є альтернативні безкоштовні програми, їх основні відмінності в підтримуваних форматах записів.
2
Після того як ви зрозумієте у виборі програми-конвертера відеозаписів, завантажте установник на комп'ютер, найкраще скачувати з офіційних сайтів розробників, щоб запобігти попаданню шкідливого коду і вірусів. Виконайте установку програми-конвертера у ваш комп'ютер, уважно слідуючи вказівкам пунктів меню інсталяції.
3
Якщо необхідно, виконайте реєстрацію програмного продукту, попередньо переглянувши роботу в демонстраційному режимі. При оплаті ліцензії онлайн стежте за адресою в рядку браузера і користуйтеся віртуальної екранної клавіатурою.
4
Введіть ліцензійний ключ програмного продукту, після чого приступите до кодування відеозапису. Відкрийте фільм, в якому хочете змінити кодек, через меню «Файл» або «Обзор» вашої програми.
5
Додайте його до списку кодування, після чого в обов'язковому порядку правильно вкажіть кінцеві параметри, оскільки після запуску процесу змінити їх ви не зможете. Дочекайтеся закінчення процедури конвертації, постарайтеся в цей час не навантажувати комп'ютер запуском інших програм або ігор. Перевірте, чи змінився кодек конвертованій записи, після чого використовуйте її на свій розсуд.
Корисна порада
Заздалегідь вказуйте всі параметри конвертації.
Відеокодеки призначені для відтворення стислих мультимедійних файлів. Якщо якийсь файл не відтворюється, це можна вирішити установкою або ж видаленням якогось певного кодека.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск». Виберіть у її меню пункт «Налаштування», потім перейдіть в «Панель управління». Зайдіть в налаштування операційної системи вашого персонального комп'ютера. Відкрийте вікно з системними утилітами, призначеними для налаштування системи. Зайдіть в пункт настройки «Звуки і мультимедіа». Перед вами з'явиться вікно «Властивості звуку і аудіопристроїв». Відкрийте список пристроїв. Залежно від того, які кодеки ви збираєтеся видалити, виберіть «Аудіо» або «Відео».
2
Виберіть потрібний кодек, клікнувши по ньому один раз лівою кнопкою миші, та натисніть «Властивості». Перед вами з'явиться вкладка, яка містить список всіх видеокодеков, встановлених на вашому персональному комп'ютері.
3
Оберіть підлягає видаленню і натисніть кнопку «Видалити», яка розташовується нижче в цьому ж вікні. Щоб видалення пройшло успішно, тобто щоб згодом при відтворенні різних мультимедійних файлів не виникало проблеми, перезавантажте комп'ютер. Це потрібно зробити, навіть якщо система не вивела відповідне вікно з повідомленням.
4
Затисніть клавішу Shift та виберіть конкретну групи або всі файли в раніше згаданому меню, щоб видалити всі видеокодеки. Врахуйте, що після цього відтворення файлів мультимедіа на вашому персональному комп'ютері буде вкрай важко, тому варто задуматися, а чи потрібно видаляти всі видеокодеки. Це варто зробити хіба що в тому випадку, якщо ви хочете розчистити майданчик під установку нових. Тоді видаліть всі старі кодеки і перезавантажте комп'ютер.
5
Після цього вставте диск з новими кодеками і зробіть їх установку. Версії кодеків часто оновлюються, тому подивіться в інтернеті, які на даний момент вважаються найбільш практичними і сучасними. Скачайте їх. Запустіть інсталяційний файл. Після того як установка буде завершена, перезапустіть комп'ютер.