Як знизити рівень адреналіну. надлишок адреналіну Як лікувати.

Адреналін - гормон, що виробляється мозковою речовиною надниркових залоз. Функції даного гормону досить різноманітні - стимулювання розпаду глікогену, завдяки чому підвищується вміст глюкози в крові, активізація ферменту ліпази в жировій тканині. В м'язових клітинах адреналін стимулює глікогеноліз. Під впливом гормону посилюються скорочення серцевого мускулатури, підвищується тиск, формується реакція організму на стрес.
Інструкція
1
Адреналін, що потрапляє в кров в невеликій кількості, є стимулятором організму в стресовій ситуації. Він підвищує мозкову діяльність, даючи можливість людині миттєво прийняти правильне рішення, підвищує психічну активність. Саме завдяки даному гормону, людина здатна впоратися з такими труднощами, які неможливо осилити в звичайних умовах. Також адреналін здатний загальмувати запальний процес в організмі.
2
З іншого боку, надлишок даного гормону підвищує рівень артеріального тиску, сприяє серцево-судинним захворюванням. Тому, найчастіше людина після перенесеного сильного стресу, і як наслідок - викиду адреналіну, захворює. Необхідні комплексні заходи, що знижують рівень адреналіну в крові.
3
Ведення здорового способу життя є головним чинником. Підвищена фізична активність значно зменшує рівень адреналіну - плавання, біг, ігрові види спорту, теніс та ін.
4
Все методи психологічного розвантаження, особливо релаксація, самонавіювання, йоготерапії надають велику допомогу організму. Водні процедури, такі як тепла ванна, контрастний душ, лазня, масаж, як водний, так і різними приладами або масажистом - це також вельми ефективні методи зниження рівня адреналіну.
5
Улюблене хобі, гарна музика, ароматерапія, перегляд цікавої телепередачі - також знижують наслідки стресу. Багато любителів «заїсти» стрес, але це небезпечний шлях зниження адреналіну, який входить в звичку і може швидко привести до ожиріння.
Зверніть увагу
Рівень адреналіну безпосередньо пов'язаний з психологічним станом людини і його страхами. Не варто переживати через дрібниці - песиміст завжди має підвищений рівень адреналіну в крові.
Корисна порада
Уникнути стресових ситуацій, критичних моментів нікому не вдається, але впоратися з ними легше тому, у кого в житті присутня не один певний інтерес, а різноманітні види діяльності. Крім того, впоратися з будь-якою проблемою легше, маючи підтримку друзів, родичів, однодумців.