Як фарбувати сіро-зелені очі. світло-зелені матові тіні.

Сіро-зелені очі вважаються від природи дуже виразними і зачаровують. Правильно підібраний макіяж підкреслить це гідність очей і приверне до них додаткову увагу.
Інструкція
1
Сіро-зелені очі не мають одного яскраво-вираженого кольору, тому до них по визначенню підійдуть і сіра і зелена гамма макіяжу. Однак слід пам'ятати, що чим яскравіше колір тіней, тим сильніше втрачається аналогічний відтінок в очі х. Наприклад, щоб підкреслити зелений колір, нанесіть або сірі тіні, або ніжно-зелені, або зробіть підводку зеленим олівцем або тінями по нижньому століттю. Також до сіро-зеленим очі м прекрасно підійдуть золотисті, бронзові, смарагдові, оливкові, персикові і холодні рожеві відтінки. Однак при нанесенні тіней необхідно враховувати колір волосся і шкіри, адже відтінки, які підходять блондинкам, можуть невигідно виглядати на брюнетках. У кожному разі, поекспериментуйте перед дзеркалом з квітами і їх поєднаннями, щоб знайти гаму, яка личитиме саме вам.
2
Для вечірнього виходу спробуйте димчастий макіяж. Насичений сріблястий відтінок тіней додасть очі м яскравість і сяйво. Бузково-фіолетова гама в вечірньому макіяжі підкреслить зелений колір очей. Використовуйте в макіяжі кілька відтінків, стежте, щоб переходи тонів були плавними. Не забувайте і про підводку для очей. Якщо у вас райдужка очей яскрава, то ви можете скористатися чорним олівцем або підведенням. В інших випадках краще візьміть відтінок олівця, що перегукується з кольором тіней.
3
Особливу увагу власницям сіро-зелених очей варто також приділити віям, їх колір повинен бути помітний на тлі тіней для повік. Для денного макіяжу ви можете використовувати сіру туш, а от вечірній макіяж не обійдеться без чорної. До золотисто-бронзової гамі тіней накрасьте вії насичено-коричневою тушшю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=stjWaHVSL2M
Зверніть увагу
Не використовуйте для макіяжу сіро-зелених очей рожеву і блакитну гами. Ці відтінки не тільки не поєднуються з вашим кольором очей, але і здатні приглушити і послабити його, відволікаючи увагу на себе.