Як створити надійний пароль.

Від ступеня складності пароля залежить безпека ваших особистих даних. Якщо ви не хочете стати легкою здобиччю для хакерів, подумайте про створення більш досконалої системи захисту інформації.
Інструкція
1
Пробуйте ввести пароль російською мовою, не забувши заздалегідь перемкнути розкладку клавіатури на англійську. В результаті з «мой0956 пароль » виходить «vjq0956gfhjkm».
2
Примусьте працювати вашу фантазію - придумайте якесь безглузде словосполучення. Наприклад, «дерев'яна лампочка» і скористайтеся радою з першого кроку. У вас має вийти пароль : «lthtdzyyfzkfvgjxrf», який буде не так-то просто підібрати.
3
Використовуйте в якості пароля перші літери кожного слова з придуманого вами пропозиції. Так, із фрази «Сьогодні Аня пішла в магазин Лаура і купила там пачку пельменів», при друкуванні російськими літерами з англійською розкладкою вийде «cFgdvKbrngg» - дуже непростий пароль для хакерів і неважкий для вас.
4
При створенні пароля враховуйте той факт, що він повинен складатися як мінімум з восьми символів. Надійний пароль повинен включати букви нижнього і верхнього регістрів, а також знаки і цифри. Якщо під вводиться паролі є буква «а», її можна замінити символом «@». Таку заміну легко запам'ятати, але при цьому вона значно ускладнює підбір пароля.
5
Якщо ви добре знаєте англійську мову, можете створювати фрази англійською і включати в пароль перші літери слів. А щоб його не забути, придумуйте пропозиції про значущі для вас події. Наприклад, фраза «Our cat was 12 in Jan!» (Нашому коту виповнилося 12 в січні!) Дасть вам пароль «Ocw12iJ!».
6
Ніколи не користуйтеся при створенні пароля шаблонними словами і фразами, такими, як: «vasya1990», «supergirl», «speeddemon», «god», «admin» і т.п. Такі слова поширені в словниках для автоматичного підбору. Не використовуйте пароль , однаковий з вашим логіном.
7
Для створення надійного пароля скористайтеся спеціалізованим софтом. Наприклад, програма Steganos Security Suite не тільки має генератор паролів, але і дозволяє надійно шифрувати будь-які дані. Проста і зручна у використанні програма Advanced Password Generator, ви можете безкоштовно завантажити її в інтернеті. Створити надійний пароль можна і за допомогою онлайн генератора - наприклад, цього: http://pasw.ru/