Як підключити плеєр до магнітоли. Як підключити мр3 плеєр до магнітоли cd.

Якщо ви проводите багато часу за кермом автомобіля, то вам не обійтися без музики. Набридло слухати радіо і одні й ті ж CD-диски? Підключіть до магнітоли MP3- плеєр.
Інструкція
1
Простіше за все тим, у кого в магнітоли є USB-вхід. Якщо ви з числа цих щасливчиків, то візьміть звичайний USB-кабель, який напевно йшов в комплекті з плеєр ом, підключіть пристрій і слухайте музику точно так само, як з флешки.
2
Якщо ж USB-входу немає, а слухати музику з плеєр а хочеться, то купіть додатковий гаджет. Його називають по-різному - ресивер, трансмітер або MP3-модулатор. Він дозволяє зчитувати музичні файли з будь-яких флеш-карт за допомогою автомобільної магнітоли.
3
Вставте трансмітер в прикурювач, увімкніть його та налаштуйте на FM-хвилю, не зайняту радіомовленням, наприклад, 108,0 FM. Потім налаштуйте радіоприймач в машині на ту ж саму хвилю.
4
Підключіть MP3- плеєр до пристрою. Якщо плеєр зроблений у вигляді USB-флешкарти, то його можна просто вставити у відповідний вхід. Якщо ні, підключіть його через line-in - це вхід для виведення звуку з плеєр а на зовнішні пристрої, у тому числі колонки. Як правило, в комплекті з трансмітером є спеціальний кабель для підключення через line in. За допомогою цього кабелю з'єднайте плеєр з трансмітером через роз'єм для навушників.
5
Увімкніть плеєр. Щоб прослухати музику, керуйте вмістом його пам'яті або через сам плеєр, або за допомогою пульта управління трансмітером. Якість, гучність і інтенсивність звуку регулюйте через магнітолу.
6
Якщо ви подорожуєте разом із друзями на декількох машинах, то вони зможуть прослуховувати музику з вашого MP3- плеєр а одночасно з вами. Для того щоб це організувати, налаштуйте радіоприймачі у всіх машинах на ту ж хвилю, на яку налаштований ваш ресівер.
Зверніть увагу
При налаштуванні пристроїв обов'язково виберіть хвилю, не зайняту радіомовленням, інакше при програванні музики можуть виникнути помехі.Качество трансльованого за допомогою MP3-модулатора звуку не залежить від доступності мереж радіомовлення в місцевості, в якій ви знаходитеся.