Як опублікувати сторінку.

Наявність власної сторінки або сайту в інтернеті вже давно нікого не дивує. Але для того, хто тільки починає освоювати всесвітню павутину, створення свого ресурсу може здатися досить складною справою. На практиці створення в мережі своєї сторінки може зайняти лічені хвилини.
Інструкція
1
Спочатку вирішите, який саме ресурс вам необхідний, які завдання він повинен виконувати. Якщо це комерційний проект, то і виглядати сайт повинен солідно, для його створення вам краще звернутися до досвідченого веб-майстру. Але в тому випадку, якщо ви хочете створити форум для спілкування або викласти в мережі якісь матеріали, цілком можна обійтися власними силами.
2
Існує два основних варіанти створення свого ресурсу. У першому випадку ви знаходите безкоштовний або платний хостинг - тобто сервер, на якому буде розташовуватися ваш сайт і самі, з нуля, створюєте та закачуєте сторінки сайту. Для створення сторінок вам знадобиться хоча б мінімальне знання HTML-верстки. Нічого особливо складного в цьому немає, за кілька днів ви цілком розберетеся в основах і зможете створювати власні сторінки. Для написання коду вам знадобиться HTML-редактор - наприклад, Cute Html. Це простий і зручний редактор з підсвічуванням синтаксису. Розмістити свою сторіночку ви можете на сервісі http://narod.yandex.ru/Ви автоматично отримаєте місце для сайту, якщо просто зареєструєте поштовий ящик на «Яндексі».
3
Якщо ви не хочете возитися з HTML-версткою, скористайтеся програмою Dreamweaver - вона володіє багатими можливостями по створенню сторінок сайтів. З її допомогою ви зможете створювати власні сторінки або використовувати як основу готові шаблони. Останній варіант дуже зручний - подивіться в інтернеті готові шаблони сайтів, виберіть той, що вам сподобається. Скачайте його і відкрийте в програмі, після чого змініть потрібним вам чином - вставте необхідний текст, картинки і т.д. Dreamweaver дозволяє легко і швидко виконувати всі операції.
4
Ви можете використовувати ще більш легкий шлях, скориставшись одним із сервісів, що надають послуги безкоштовного створення сайтів. Наприклад, зайдіть на UcoZ - безкоштовний конструктор сайтів: http://www.ucoz.ru Пройшовши нескладну процедуру реєстрації, ви протягом лічених хвилин зможете стати власником повноцінного і добре працюючого сайту. Вам залишиться тільки заповнить сайт вмістом, для цього передбачені зручні форми. Ви можете включати і вимикати на вашому ресурсі різні модулі - чат, форум, гостьову книгу і т.д. Платою за послугу є розміщення банера, який можна закрити. За певну плату, порядку ста рублів на місяць, ви можете взагалі відключити рекламу.
5
Ще одним зручним варіантом для розміщення своєї сторінки є сервіс Borda - http://borda.qip.ru/Його можливості дещо менше, ніж у ucoz.ru, зате немає нав'язливої реклами. Працюють обидва сервісу однаково надійно, тому вибирайте той, який вам більше подобається.