Як вибрати візок.

У приватному будинку обов'язково повинна бути візок. В даний час на ринку досить великий вибір різних конструкцій. Необхідно знати основні критерії, якими потрібно керуватися при їх купівлі.
Інструкція
1
Великого поширення набули універсальні візки. Вони можуть бути використані для перевезення декількох типів вантажів. Також існують спеціалізовані візки. З їх допомогою можна транспортувати газові балони, бочки, фармацевтичну продукцію та прилади для готельного обслуговування. При виборі універсальної конструкції в першу чергу зверніть увагу на масу вантажу, який ви хочете в майбутньому перевозити. Також важливу роль відіграють його габарити.
2
Якщо маса вантажу менше 300 кг, то він вважається компактним. Для його перевезення добре підійде двоколісний візок. Така конструкція часто використовується для транспортування різних видів побутової техніки, коробок, упаковок з книгами. Двоколісний візок не займатиме багато місця. Вона дуже проста в експлуатації. Варто відзначити низьку вартість даної конструкції.
3
Якщо ж вам потрібно час від часу займатися перевезенням вантажів з поверху на поверх, то зверніть увагу на сходову візок . Вона дуже схожа на двоколісну. Відмінність полягає в конструкції колісного блоку. За допомогою такої візки ви можете транспортувати вантажі як по рівній підлозі, так і по сходових східцях. Сходові візки часто використовуються в магазинах побутової техніки та електроніки.
4
Якщо вантаж має масу більше 300 кг, то його прийнято вважати об'ємним. Для транспортування найкраще підходить чотириколісна візок. Якщо вантаж має великі габарити, то вибирайте візок без бортів. Для перевезення дрібного вантажу рекомендується використовувати чотириколісну конструкцію, яка має рамкові борта або бортами з металевої сітки. Особливу увагу слід приділити дну візки. Воно повинно бути покрито резинопластик. Даний шар перешкоджає ковзанню вантажу по візку.