Як зробити нумерацію сторінок.

При друку текстових документів, особливо багатосторінкових, часто виникає плутанина: який лист за чим іде? Велику допомогу надасть нумерація сторінок , заздалегідь оформлена досвідченим користувачем.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
У верхній панелі текстового документа знайдіть меню «Вставка». Серед опцій меню знайдіть групу «Робота з колонтитулами», потім «Колонтитули». Виберіть команду «Номер сторінок и» і положення номерів: знизу, вгорі.
2
Налаштуйте вид нумерації: шрифт, розмір, положення на сторінок е. В групі «Формат номерів сторінок » виберіть, як буде відображатися нумерація: цифрами, буквами, символами та ін.
3
Закрийте вікно колонтитулів і меню «Конструктор», натиснувши на хрестик або двічі клацнувши по полю тексту в документі.
4
В текстовому редакторі "Open Office" можна налаштувати автоматичну нумерацію. Для цього вставте колонтитул вгорі або внизу. Потім в меню «Вставити» виберіть групу «Поля» і «Номер сторінок и».
5
Щоб почати нумерацію не з першої сторінок и (наприклад, якщо вона титульна), клацніть курсором на початку першого абзацу необхідної сторінок и. В меню «Формат» виберіть групу «Абзац», у новому вікні поставте прапорець поруч з опцією «Додати розриви». Потім прапорець поруч з опцією «Стиль сторінок и» і виберіть стиль зі списку. Вкажіть номер початку нумерації, збережіть налаштування.
6
Ще один спосіб нумерації в "Open Office": в меню «Вставка» виберіть команду «Розрив», потім діалог «Вставити розрив» - «Розрив сторінок и». Поставте галочку перед опцією «Змінити номер сторінок и», введіть початковий номер. Збережіть налаштування і вийдіть з меню.
За допомогою нумерації сторінок ви можете швидко знайти необхідну інформацію. Також нумерація сторінок є обов'язковою вимогою до реферату, дипломної чи курсової роботи і так далі. Пронумерувати сторінки в програмі MS Word досить легко.
Інструкція
1
Microsoft Word 2003Сперва виберіть меню «Вставка», а потім з списку - «Номери сторінок ...».
2
У новому вікні виберіть необхідні параметри (розташування цифр, вирівнювання). Якщо вам потрібна нестандартна нумерація, то клацніть на кнопку «Формат».
3
Тут ви можете вибрати формат цифр або букв, які будуть відображатися на вашій сторінці. Також ви можете вибрати функцію «Почати з:», вона дозволить почати нумерацію з певної цифри.
4
Microsoft Word 2007-2010Нумерація сторінок в даній версії програми ще легше. Спочатку потрібно вибрати меню «Вставка», а потім відкрити список «Номер сторінки». У ньому ви можете вибрати розташування нумерації на сторінці, її формат.