Як знайти вдалий бізнес-план. Як відкрити свою справу з мінімальними вкладеннями.

Ідея про створення власного бізнесу часто мелькає у вас в голові? Ви відчуваєте в собі сили вийти за рамки звичайного життя і зробити щось самостійно від початку і до кінця? Справа за малим - потрібна вдала ідея і правильно складений бізнес-план .
Інструкція
1
Подумайте, чим саме ви любите займатися. Що ви вмієте робити краще за інших? Найчастіше саме відповідь на це питання дасть вам можливість зрозуміти, в якій сфері ви можете побудувати успішний бізнес. Випишіть на аркуш паперу ті заняття, що доставляють вам найбільше задоволення, те, що ви вмієте робити краще за інших. Прочитайте вголос, а потім спробуйте подумати, як можна застосувати ці знання і вміння, щоб почати заробляти на власному бізнесі. Складіть план, як ви зможете домогтися бажаного рівня доходу, до яких обсягів ви хочете розширити свій бізнес, чого хочете досягти через півроку, рік, п'ять років.
2
Вдалі ідеї для бізнес-план а можуть перебувати в тих сферах, де ви самі відчуваєте брак будь-якого товару, сервісу, послуги. Ви відчуваєте, що вам не вистачає гарного сайту з пошуку роботи в вашому місті - спробуйте створити цей сайт самостійно. Чи, може, ви відчуваєте, що хотіли б вечорами відпочивати в затишному кафе, але немає жодного з них, яке влаштувало б вас і ваших друзів? Подумайте про відкриття власного закладу. Подумайте, чого вам не вистачає в сфері послуг, розваг; чи, може, ви хочете виробляти якийсь унікальний товар? Подумайте на цей рахунок, ловіть себе на думці, коли відчуваєте, що вам не дуже комфортно, і обмірковуйте причини цього. Тоді вас обов'язково відвідає вдала бізнес-ідея.
3
Читайте більше книг про успішні бізнесменів. Звідки вони брали свої ідеї, що їх надихало, як вони йшли до досягнення своїх цілей? Напевно їх історії надихнуть вас на те, щоб ви усвідомили, чим саме хочете займатися, як ви зможете прийти до побудови власної справи, який саме з бізнес-план ов буде для вас найбільш вдалий. Реєструйтеся на спеціалізованих форумах, більше спілкуйтеся з людьми, що втілюють свої ідеї в життя. Вони обов'язково наштовхнуть вас на правильні думки, надихнуть, і будь-який з обраних бізнес-план ов буде для вас вдалим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OzT_cResHng
Бізнес-план - це докладний опис господарської та адміністративної діяльності, що містить програми з постачання, виробництва і збуту продукції або послуг. У ньому також відображаються можливі витрати і доходи. При складанні бізнес-плану перукарні основна увага варто приділити витратам на оренду, закупівлю обладнання, рекламу та програмі просування пропонованих послуг.
Інструкція
1
Перш ніж складати бізнес-план перукарні, вирішите, на яку аудиторію вона буде розрахована. Для цього проаналізуйте, який вид сервісу найбільш затребуваний в районі, де передбачається відкрити салон. Можливо, там не вистачає бюджетних цірюлен або, навпаки, відсутні перукарні vip класу. Дізнатися, що саме потрібно кінцевим споживачам, провівши опитування в інтернеті на місцевому форумі. Так у вас є ймовірність відкрити відразу прибутковий бізнес.
2
Складіть бізнес-план. Основні його розділи це: - опис послуг, які надаватимуться в перукарні (тільки стрижка і фарбування або ж нарощування, ламінування, чи передбачений кабінет косметолога і масажиста і т.д.); - Реклама і просування - тут повинен бути представлений план рекламної кампанії з описом її інструментів (просто оголошення та листівки, реклама в районних ЗМІ, або навіть білборди); - кошторис витрат, куди входить все, починаючи від закупівлі засобів для миття підлоги до обладнання солярію; - приблизний дохід за певний проміжок часу - півроку або рік .
3
Після складання переліку послуг стане зрозуміло, якої аудиторії вони були б цікаві. Після цього готуйте план рекламної кампанії. Якщо перукарня надає VIP-сервіс, постарайтеся з'ясувати місця та установи, де бувають ті, кого здатні зацікавити ваші послуги. Це фітнес-центри, бутіки, платні стоянки і т.д. Для реклами бюджетного салону підійдуть рекламні щити біля мережевих продовольчих магазинів, шкіл, дитячих садів. Розпишіть всі можливі способи просування перукарні.
4
Складіть кошторис витрат. Постарайтеся включити в неї все, на що потрібні гроші - оренда приміщення, підбір персоналу, закупівля обладнання, господарські потреби (рушники, шампуні, фарба), реклама і т.д.
5
У розділі доходів вкажіть розцінки. Порахуйте, скільки має бути клієнтів і якого роду послуги їм повинні надаватися, щоб перукарня вийшла спочатку на самоокупність, а потім стала приносити прибуток. Звичайно, в процесі роботи цей розділ буде істотно коригуватися. І, вже виходячи з потреб аудиторії, виявляться найбільш популярні салонні процедури.