Як зробити богатирський шолом. Як зробити шолом для богатиря.

Люди, які захоплюються історичною реставрацією, створюють для себе точні копії костюмів тієї епохи, якою цікавляться. На це йде багато часу, сил і засобів. Якщо ви хочете відтворити костюм всього лише на один вечір - наприклад, на маскарад або тематичну вечірку, не варто вдаватися в докладний копіювання. Зробіть спрощену версію одягу, яка просто створить необхідний образ. Так, для костюма богатиря можна зробити «іграшковий» шолом з пап'є-маше.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - клей;
  • - фарба;
  • - нитки для в'язання.
Інструкція
1
Знайдіть основу для шолома. Це повинен бути жорсткий округлий предмет. Його діаметр повинен відповідати діаметру голови того, хто буде носити шолом. Підійде глобус, м'яч, пластикова п'ятилітрова пляшка. Оскільки у богатирського шолома загострена верхівка, на «болванку» потрібно зробити насадку такої ж форми. Виліпити її з пластиліну і просто встановіть зверху.
2
Підберіть папір для пап'є-маше. Вона повинна бути досить тонкою, приблизно як папір для принтера. Газету краще не брати - вона занадто пухка, до того ж друкарська фарба створить брудний фон, який буде складно зафарбувати. Для верхнього шару пап'є-маше візьміть паперові серветки. Всю папір порвіть на шматочки розміром 2х2 см.
3
У миску налийте воду і опустіть туди шосту частину папери (крім серветок). Він має сильно розмокнути. На основі для падлюка намалюйте форму нижнього краю шолома - ззаду він повинен бути довшим, ніж спереду. Змастіть болванку який-небудь жирної маззю, щоб шолом легше було знімати після висихання.
4
розм'якшити папір починайте викладати рівномірним шаром. Сусідні шматочки повинні злегка нашаровуватися один на одного краями. Не залишайте проміжків між фрагментами. Другий шар викладіть так само і змастіть клеєм ПВА або клейстером. Для цього краще використовувати м'яку кисть з білячого волоса або поролонову губку. Відразу після використання промийте інструмент під проточною водою.
5
Викладіть 7 шарів паперу, кожен другий проклеівая. Залиште саморобку висихати протягом 3-5 днів.
6
В цей час підготуйте інші елементи шолома. Наприклад, можна зробити наносник - пластину, що захищає ніс богатиря. Його можна вирізати з картону або зробити з пап'є-маше. У другому випадку зробіть зліпок носа за допомогою скульптурного пластиліну і оклейте його папером по описаній вище технології. Ззаду і з боків до шолома повинна кріпитися сітка. Її можна зв'язати гачком з металізованої нитки.
7
Висохлий шолом зніміть з форми. Шматочками паперу приклейте до нього наносник. По нижньому краю зробіть отвори шилом і вставте в них сітку. Розфарбуйте шолом. Для цього використовуйте сріблясту акрилову фарбу. Розпорошите її з балончика. Щоб покриття було рівним, зробіть 2-3 шари, кожен раз чекаючи висихання попереднього шару.