Як зробити оленя з дроту.

Фігурки, зліплені з пластики або глини, виглядають досить масивно. Вони не підходять для прикраси світлого, «повітряного» інтер'єру. Якщо ви хочете отримати більш витончений аналог таких статуеток, замініть матеріал на дріт. Вона дозволить створити обсяг, але при цьому зберегти враження невагомості предмета.
Інструкція
1
Знайдіть фотографію або малюнок із зображенням оленя . Цей зразок знадобиться вам для того, щоб визначити пропорції майбутньої вироби.
2
Виберіть дріт. Вона повинна бути досить жорсткою, щоб тримати форму. Але не ламкою і не пружною - щоб завитки з часом не розігнулися.
3
Почніть створювати корпус з горизонтальних ліній. З цілісного шматка дроту «виліпити» хребет оленя , його живіт, шию і голову. Якщо ви хочете зробити фігурку, яку можна буде повісити на ялинку або на стіну, до заготівлі прикрутите дві дроту для задньої і передньої ноги. Зверніть увагу на їх форму - ближче до тулуба вони стають ширше, на рівні колін вигинаються назад.
4
Утворені контури заповніть дрібної дротяною сіткою. Натягніть між протилежними краями кожної деталі відрізки дроту - вони повинні знаходитися на рівній відстані. Потім перпендикулярно їм простягніть «нитки», почергово пропускаючи їх під і над зустрічаються тяганиною.
5
Об'ємну саморобку можна створити, з'єднавши дві плоскі заготовки контурів оленя . Щоб працювати було зручніше, закріпіть їх в шматочках пластиліну на столі на відстані, яка відповідає ширині тулуба. З'єднайте каркаси округло вигнутими дротами - вони повинні охоплювати контури подібно ребрах. Потім між ними сплетіть описану вище дрібну сітку.
6
Щоб конструкція вийшла міцною, зміцните місця з'єднання дротів. Залежно від стилю виконання поробки виберіть один із способів. Перехрестя дроту оплете міцної бавовняної ниткою, натягуючи її якомога сильніше. Потім промажте обмотку клеєм ПВА, після висихання він стане прозорим. На маленькій фігурці нитки можна замінити фольгою, а на крупній - тонкими пластинками латуні. Для більшої міцності затисніть кріплення плоскогубцями.
Корисна порада
У подібній техніці можна створити голову оленя в натуральну величину. Її можна повісити на стіну в якості пародії на мисливські трофеі.Чтоби зробити фігурку оленя більш цікавою, поєднуйте різні види дроту. Несучу конструкцію зберіть з товстої, а мережа сплетіть з тонкої. Також можна комбінувати матеріал різного кольору і нанизувати на нього намистини, маленькі ґудзики, стеклярус.