Як повернути річ, якщо вона в кредиті.

Споживчі кредити дозволяють придбати необхідну річ , здійснюючи виплати за неї протягом певного часу. Отримати схвалення на оформлення такого кредиту нескладно. Проблеми можуть виникнути лише в тому випадку, якщо ви захочете повернути товар продавцеві.
Вам знадобиться
  • - Договір купівлі-продажу;
  • - кредитний договір.
Інструкція
1
Якщо куплений в кредит товар зламався, то зверніться до сервісного центру. Гарантійні зобов'язання продавець несе не залежно від того, яким способом був придбаний товар. Якщо ви отримали висновок: «Ремонту не підлягає», то негайно приступите до процедури повернення товару.
2
Прочитайте ваш кредитний договір і знайдіть телефон «гарячої лінії» банку. Зателефонуйте і поясніть ситуацію. Повідомте про те, що ви хочете повернути товар. Банк повинен видати вам згоду на вчинення цієї операції. Іноді достатньо повідомлення співробітника банку, що працює в конкретній торговій точці.
3
У магазині, де ви купували товар, напишіть заяву про розірвання договору купівлі-продажу. Як підтвердження законності своїх вимог надайте виписку з сервісного центру. Якщо ви використовували кредитну схему з початковим внеском, то його суму вам повинні повернути протягом десяти днів.
4
Решта суми буде повернена продавцем банку. Напишіть заяву про дострокове розірвання кредитного договору. Скласти його вам допоможуть співробітники банку, які працюють в магазині або у його філії. Підставою для закриття кредиту повинно послужити розірвання договору купівлі-продажу.
5
Якщо ви не хочете зв'язуватися з паперовою тяганиною і в змозі виплачувати кредит згідно з угодою, то не вимагайте розірвання договору купівлі-продажу. Попросіть поміняти вам товар на його аналог. Фактично ви отримаєте новий товар замість зіпсованого. Ця процедура зазвичай займає не більше години.
6
Пам'ятайте про те, що вам не будуть повернуті кошти, які ви витрачали на оплату відсотків банку. Це ще одна причина, по якій розумніше вимагати заміни товару.