Як зробити маску коня. маски Як робити онлайн.

Щоб зробити маску коні з пап'є-маше, вам доведеться виконати подвійну роботу. Спочатку необхідно виліпити заготовку - практично маленьку «скульптуру». Тільки після цього можна буде зайнятися безпосередньо створенням маски. Такі витрати часу і сил напевно окупляться - реалістичність готової маски справить враження на оточуючих.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті фотографію голови коні в анфас і профіль. За зразком вам буде легше відтворити її форму. Приблизно розрахуйте пропорції вашої вироби, щоб кінь був пізнавана.
2
Зробіть шаблон для маски. Верхню його частину необхідно виліпити по обличчю тієї людини, яка буде носити маску . З скульптурного пластиліну зробіть пластину завтовшки 1,5 см. Накладіть її на обличчя від лінії росту волосся до середини носа і ретельно виліпити форму. Акуратно зніміть підлозі маску і відкладіть на час. Зробіть нижню частину заготовки - безпосередньо коні ву морду. Зліпити її з цілісного шматка пластиліну, орієнтуючись на знайдені фотографії та пропорції. Враховуйте, що ширина маски повинна бути такою ж, як і ширина обличчя людини. З'єднайте дві заготовки, примазатися краю пластиліну. Робіть отвори для очей і в носі. Тонкими пластами пластиліну наростите надбрівні дуги, характерні для коні. Канцелярським ножем розріжте «болванку» рівно навпіл уздовж.
3
Підготуйте матеріал для пап'є-маше. Нарвіть на дрібні шматочки тонкий папір - наприклад, для принтера. У будь-яку ємність налийте воду і складіть туди приблизно п'яту частину паперу. Коли вона розм'якне, обкласти зовнішні сторони шаблону шматочками, намагаючись зробити рівний, без зазорів і опуклостей шар. Другий викладіть так само. Потім змастіть всю поверхню клейстером або ПВА. Продовжуйте викладати шари, чергуючи воду і клей в якості сполучного речовини. Коли буде готове 5-7 шарів на кожній половині, залиште саморобку сушитися на 3 дні.
4
За такою ж технологією зробіть коні ниє вуха. Коли вони висохнуть, приклейте їх до маски. Зніміть висохлі заготовки і з'єднайте їх за допомогою ПВА і смужок бинта. Потім викладіть ще один шар пап'є-маше. Висушіть маску .
5
Акриловими фарбами розпишіть коні ву морду. Основний колір зручніше наносити за допомогою поролоновою губки, а дрібні деталі - тонкої синтетичної пензликом.