Як відкрити кузню.

Кузня - це приміщення, в якому працюють з металами: розжарювання і кування, іноді вона використовується для створення сплавів. У сучасні кузнях виконують також деякі ювелірні роботи.
Інструкція
1
Вивчіть ринок в місцевості проживання, подумайте, які ковані вироби можуть бути затребувані. У великому місті користується попитом ексклюзивні меблі з кованими елементами, в котеджному селищі затребувані предмети для ландшафту, ворота. Можливо, є потреба підковувати коней. Виходячи із зібраних відомостей, визначте масштаби і специфіку своєї кузні.
2
Пройдіть навчання ковальській справі. Навіть якщо ви самі не збираєтеся працювати в якості коваля, а припускаєте використовувати найману працю, потрібно досконально знати питання.
3
Зареєструйте ПП або ТОВ, відкрийте розрахунковий рахунок у банку.
4
Виберете собі приміщення для кузні. Його площа залежить від того, які роботи ви плануєте виконувати. Але, в будь-якому випадку, робоче місце повинно відповідати всім нормам технічної та протипожежної безпеки.
5
Обставте вибране приміщення необхідним обладнанням. Головне обладнання коваля - горн, це спеціальна піч для нагрівання металів. Його вибирайте в залежності від обсягу та складності робіт, які ви плануєте виконувати. Пам'ятайте, що при роботі з горном потрібно дотримуватися особливої обережності, тому що з нього постійно летять іскри і вискакують розпечене вугілля. Тому в кузні не повинні знаходитися горючі матеріали. Крім того, обладнайте місце для зберігання вугілля або коксу, яким ви будете розжарювати піч. Приблизна ціна горна 30 000 тисяч рублів.
6
Придбайте ковадло. Для складних робіт потрібна потужна ковадло вагою не менше 200 кг. Для дрібних художніх завдань використовуються спеціальні шперакі. Вартість повноцінного інструменту близько 50000 рублів, а Шперак коштує в межах 10 тисяч рублів.
7
З інструментів також купите ковальський молот і лещата. До цих пір вважаються кращим ті, що радянського виробництва. Не забудьте купити набір дрібних інструментів, наприклад, ковальські кліщі з довгою ручкою. Кузня готова до роботи. Ви закупили необхідне і тепер можете творити. Замовлення можна знайти по інтернету, виставивши оголошення на сайті безкоштовних оголошень.