Як робити замок з паперу. Як зробити вертоліт в домашніх умовах.

Варіантів моделей паперових замків дуже багато - стільки ж, скільки і реальних будівель, побудованих в різні епохи. Щоб навчитися робити копію будь-якого з них, освойте техніку створення основних елементів замку - стін, вежі, донжона.
Інструкція
1
Намалюйте креслення замку, який ви хочете зробити. Визначте, з яких частин він буде складатися. Помітьте розміри кожної з частин. Якщо вам складно придумати будова замку, знайдіть його фотографії в енциклопедіях або в інтернеті.
2
Як матеріал візьміть кольоровий картон. Тоді згодом вам залишиться лише домалювати дрібні деталі.
3
Почніть зведення фортеці зі стіни. Вона повинна оточувати все будову. Оскільки в стіну вбудовані вежі, потрібно зробити кілька відрізків однакової висоти. На картоні необхідної довжини відзначте висоту стіни, проведіть лінію, паралельну нижньому краю листа. Вище такий же лінією позначте товщину стіни і знову відкладіть висоту. Зігніть заготовку по намічених лініях. Верхівку стіни увінчати зубами. Зробіть їх окремо у вигляді кубиків, сторона яких дорівнює ширині стіни. Зробіть розгортку куба з шести однакових квадратів. Додайте клапани для з'єднання граней між собою. Склейте кубики і прикріпіть їх на стіні на однаковій відстані один від одного.
4
Вежі фортеці можуть бути як циліндричними, так і чотирикутними. Щоб зробити циліндр, виріжте прямокутник і склейте його бічні сторони. У другому випадку вам знадобиться розгортка паралелепіпеда. Циліндричні вежі доповніть конусоподібними дахами, верхівки чотирикутних веж повинні складатися з чотирьох з'єднаних трикутників.
5
Зберіть всі елементи зовнішнього «шару» фортеці. У бічних гранях веж зробіть отвори, вставте в них частини стіни і закріпіть клеєм.
6
Всередині кріпосної стіни «побудуйте» житлові та господарські приміщення. Їх кількість і форма залежить від епохи і місця спорудження замку, який ви копіюєте. У центрі поставте циліндричний або багатокутний донжон - головне приміщення. Ця будівля має бути найвищим. Його можна з'єднати з більш низькими будівлями або зробити автономним.
7
Готовий замок розфарбуйте. На кріпосної стіни намалюйте віконця і бійниці. На самому замку - вікна та двері різної конфігурації. Якщо ваша модель досить велика, у вікнах можна намалювати силуети мешканців замку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wahi56C_Vsg