Як скласти іспит з географії. Як здати іспит просто.

Здача іспиту по географії складна тим, що доводиться заучувати безліч термінів і географічних назв. Нехай географія це гуманітарний предмет, тому складних обчислень на іспиті не буде, підготовка повинна бути ретельною і за планом.
Інструкція
1
Складіть план підготовки. Визначте коло питань, які вам потрібно дозволити під час підготовки до іспиту. Перше на що варто звернути увагу це на ваші прогалини в знаннях. Якщо ви погано знаєте або взагалі не знаєте матеріал по якійсь темі, то почніть саме з цього. Приділіть цьому перші півгодини вашого заняття з підготовки.
2
Розберіть іспиту ційні питання. Це буде друга частина вашого плану занять. Купіть спеціальну літературу, яка містить квитки. Пам'ятайте, що питання в білетах можуть не збігатися з тими, які будуть на іспиті. Але вони будуть подібними. Зміниться тільки назви елементів задач. Тому намагайтеся не просто вирішити квиток, а вловити його суть. Так ви придбаєте знання, а не просто поставите галочку про рішення квитка.
3
Працюйте з картою. Найважча в вивченні - фізична карта. Необхідно буде знати різні географічні об'єкти і їх розташування. Намагайтеся вчити місцеположення по асоціаціям. Для цього подумки представляйте образ об'єкта на карті. Після цього відпрацьовуйте свої знання на контурній карті. Розширюйте свої знання. Деякі квитки можуть просити вказати назву морів по їх історичним або біологічним особливостям. Наприклад, Саргасове море повністю покрито водоростями.
4
Дивіться історичні фільми і читайте пригодницькі книги. Це буде робити не кожен студент або учень. Але все ж можна готуватися до іспиту з користю. Особливо корисні книги. В них детально описується природа і місце розташування об'єктів, які відвідують герої. Занурюючись в світ книги і візуально уявляючи, ви будете отримувати набагато більше результатів, ніж читаючи підручник з нудьгою.