Як повернути гроші.

На жаль, питання про те, як повернути гроші , встає перед сучасною людиною досить часто. І один з таких сумних приводів - повернення грошей за неякісний товар. Для того, щоб без зайвого нервування отримати свої гроші назад, вам потрібно дотримуватися кількох правил. Щоб повернути свої гроші вам потрібно знати кілька правил і дотримуватися їх, у разі необхідності написати заяву, а в разі крайньої необхідності - звернутися до юриста.
Інструкція
1
В момент здійснення покупки потрібно дотримати всі формальності: простежте за тим, щоб були оформлені всі документи від касового чека до гарантійного талона.
2
До тих пір, поки діє гарантійний термін, обов'язково зберігайте всі документи, які вам видали при здійсненні покупки.
3
Якщо ви виявили шлюб або інший недолік, зверніться в магазин, де ви купили неякісний товар. Одна умова: не потрібно пред'являти словесні претензії, обов'язково напишіть письмову заяву. В принципі, цього в більшості випадків буває достатньо.
4
Якщо ж несумлінний продавець продовжує упиратися - зробіть експертизу, і обов'язково зверніться до незалежного експерта.
5
Дійте спокійно і впевнено. Якщо магазин продовжує тягнути час - зверніться за консультацією до юриста. На цьому питання повернення грошей буде однозначно завершений.
Зверніть увагу
Експертизі, яку проведе магазин, довіряти не варто - у магазина можуть бути свої домовленості з експертом.
Корисна порада
Юридичну консультацію можна отримати безкоштовно в місцевих представництвах організацій, що займаються захистом прав споживачів.