Як вибрати пластикові панелі. Як вибрати якісні панелі пвх.

Якщо ви вирішили виконати обробку приміщення пластиковими панелями, то в першу чергу вам належить зіткнутися з вибором відповідного виду даного матеріалу. Особливу увагу необхідно приділити якості.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на кількість ребер жорсткості. Чим їх більше, тим панель міцніше. Матеріал повинен мати рівномірну, без сторонніх плям цветооснову. Уважно огляньте також зворотну сторону панелі . Хороші панелі завжди виготовляються з якісної сировини. В них не повинен бути присутнім ПВХ вторинної переробки. Даний матеріал в більшості випадків дає темні включення на поверхні панелі .
2
Особливу увагу приділіть забарвленні. Вона повинна бути рівномірною. Не повинно бути змазаних малюнків і непрокрашенних ділянок. Перевірте стиковку панелей. З'єднання має бути максимально щільним. Не купуйте панелі , які з'єднуються не щільно. Неприпустимі зазори між лицьовими поверхнями, а також криві кромки. Зверніть увагу на наявність рисок. На лицьовій поверхні їх бути не повинно. Також не повинні проявлятися ребра жорсткості.
3
Продукція високої якості має високу вартість. Врахуйте, на ринку досить багато підробок, вони дешевше і, як правило, низької якості.
4
Великого поширення набули панелі з натурального дерева. Для їх виготовлення застосовуються тільки цінні породи деревини. З'єднати їх між собою ви можете за системою «паз-гребінь». Такий матеріал ви можете використовувати тільки в тому приміщенні, де відбувається мінімальна зміна вологості і температури. В іншому випадку дерев'яні панелі можуть міняти свою форму. Також ви можете встановити їх в передпокої і вітальні. При монтажі обов'язково залиште вентиляційний проміжок між панеллю і стіною.
5
Ви можете вибрати для обробки приміщення панелі на основі ДСП. Лицьова поверхня даного матеріалу отделивается шпоною з цінних порід дерева або ж плівкою з малюнком. Даний малюнок зазвичай імітує деревину, камінь або мармур. Їх часто використовують для оформлення стін. Варто відзначити, ціна на такі панелі досить прийнятна.