Як зав'язати ковзний вузол. ковзний вузол для браслета.

Заняття рукоділлям припускають наявність тих чи інших навичок, в тому числі і зав'язування ковзаючого вузла. Дуже часто такий спосіб плетіння ниток використовується при виготовленні прикрас.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити, - приготувати бавовняний шнур середньої товщини, довжиною близько 90 сантиметрів. Надягніть на нього необхідний елемент прикраси: кулон, намистини, інші декоративні елементи. Оригінально і незвично буде виглядати одна крупна намистина циліндричної або плескатої форми, особливо якщо вона виконана в етнічному стилі.
2
Візьміть кінці шнура в руку так, щоб з кожного боку залишився запас приблизно 15 сантиметрів, і направте їх назустріч один одному. Тепер зігніть правий його кінець так, щоб хвостик був направлений назовні і розташовувався з краю. Зафіксуйте вийшла петлю. Не забувайте простежити за тим, щоб її величина не була більше 10 см. Працюйте з правим кінцем шнура, а по лівому згодом буде їздити вузол .
3
Направте лівий кінчик шнура зліва направо, обводячи їм петлю і частина шнура кілька разів, а потім акуратно укладіть вийшли «повиві» в протилежному від вас напрямку. Зробіть 2-3 таких витка, притримуючи вузол пальцями і контролюю натяг шнура. Після цього пропустіть через утворену петлю правий і лівий кінці так, щоб їх можна було затягнути в вузол . При цьому не треба стягувати його занадто сильно, так як витки повинні вільно рухатися по шнуру.
4
Тепер, коли перший вузол ок зроблений, приступайте до виконання другого. Алгоритм дій при цьому не зміниться. Новий вузол буде пасивним (не робоча). Далі необхідно зробити петлю на другому кінці шнура. Для цього оповте його кілька разів вільним кінцем, а потім затягніть вузол . В утворену петлю слід протягнути залишився кінчик шнура (решта надлишки можна сміливо обрізати). На завершення всіх дій має сенс для надійності проклеїти кінчики шнура.