Як знайти меню браузера.

Браузер - додаток, за допомогою якого користувач може працювати в інтернеті. Незалежно від того, який браузер встановлений на тому чи іншому комп'ютері, він має меню , що дозволяє виконувати різні дії, змінювати налаштування та оформлення вікон програми.
Інструкція
1
Якщо в браузері не відображається меню , і ви бачите на екрані тільки обрану інтернет-сторінку, значить, ваш браузер працює в повноекранному режимі. Вийти з нього можна кількома способами.
2
Підведіть курсор миші до верхнього краю екрану і зачекайте кілька секунд, панель меню опуститься. Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Вийти з повноекранного режиму».
3
Якщо у випадаючому меню немає даної команди, натисніть сполучення клавіш Alt і Enter, яке дозволяє переходити в повноекранний режим і назад в багатьох програмах. Також в різних браузерах зміна режиму здійснюється за допомогою клавіші F11.
4
Коли панель перестане ховатися за верхнім краєм екрану, підведіть до неї курсор і клацніть правою кнопкою миші. Встановіть в контекстному меню маркер напроти пункту «Панель меню » або «Рядок меню » (формулювання залежить від того, який браузер встановлений).
5
Після даної дії у вікні браузера повинні відобразитися стандартні для меню пункти. Пункт «Файл» дозволяє керувати вікном програми, відкривати і закривати нові вікна та вкладки, відправляти інтернет-сторінки на друк.
6
Пункт «Правка» містить стандартні команди «Копіювати», «Вирізати», «Вставити», «Знайти» і мало чим відрізняється від аналогічного пункту в будь-який інший програмі. За зовнішній вигляд вікна браузера відповідає пункт «Вид».
7
Доступ до збережених користувачем ресурсам здійснюється за допомогою пункту «Вибране» або «Закладки», меню «Сервіс» або «Інструменти» дозволяє налаштувати роботу браузера відповідно до ваших потреб.
8
Також на панелі меню можуть знаходитися і інші інструменти, наприклад, рядок стану, панель «Вибране», панель навігації. Щоб налаштувати їх відображення, також підведіть курсор до панелі, клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню потрібні пункти, відзначивши їх маркером.