Як відкрити свій бізнес в біжутерії. Як знайти продавця на біжутерію.

Роздрібний продаж біжутерії - відмінний вид бізнесу для молодого підприємця, що не має скільки-небудь значних коштів для створення цілого магазина, але наділеного від природи хорошим смаком. Притулитися ваш невеликий прилавок може у великому магазині одягу або в торговому центрі, як втім, і взагалі в будь-якому місці з високою прохідністю.
Вам знадобиться
  • - торгова площа 5-7 квадратних метрів;
  • - типовий прилавок для продажу біжутерії;
  • - ділові зв'язки з кількома оптовими постачальниками;
  • - напарник , який зміняє вас за прилавком кілька разів на тиждень.
Інструкція
1
Орендуйте площа в 5-7 квадратних метрів, уклавши договір з власником приміщення або навіть ставши суборендарем. Постарайтеся влаштуватися в безпосередній близькості від точок продажу одягу або ювелірних прикрас, відвідувачі яких напевно звернуть увагу і на ваш товар. Ідеальне місце - великий торговий центр, універмаг, закритий речовий ринок.
2
Домовтеся з оптовими постачальниками про закупівлю великої партії біжутерії з колекцій, які самі постачальники вже перестали вважати новими і готові продавати зі значними знижками. Постарайтеся оцінити по каталогам ліквідність виробів з цих колекцій, керуючись своїм смаком, і відберіть такий товар, який напевно буде користуватися у ваших покупців попитом.
3
Придбайте обладнання для торгівлі біжутерією (у постачальників торговельного обладнання звичайно є кілька рішень для цього виду товару). Обладнайте торгову точку з максимальним комфортом для себе і максимальною зручністю для покупців - прикраси повинні бути добре освітлені і розміщені в певному порядку. Слід виділяти з основної маси продукцію класу хенд-мейд і дорожчу люксовую біжутерію, якщо така у вашому асортименті буде представлена.
4
Знайдіть на зміну собі продавця-реалізатора, який продаватиме прикраси і консультувати покупців під час вашого вимушеної відсутності. Головна вимога до людини, з яким ви будете ділити свій дохід - хороший смак, делікатність у спілкуванні з покупцями, чесність по відношенню до вас. Для такого роду роботи може добре підійти продавець, який одержав досвід в суміжній сфері, наприклад - в магазині ювелірних прикрас.