Як збирати паперові моделі. папір тільки папір моделі копії з паперу.

З усіх видів домашньої творчості збірка моделей з паперу є, мабуть, самим доступним. Володіючи фантазією, набором простих інструментів і старанністю, можна виготовити чудові копії реальних речей, наприклад, літаків, автомобілів, а також об'ємні фігурки людей або тварин. Ваша перша паперова модель, нехай і далека від ідеалу, але зібрана своїми руками, може покласти початок цілій колекції.
Вам знадобиться
  • - картон або аркуш ватману;
  • - кольоровий папір;
  • - форма моделі;
  • - олівець;
  • - лінійка ;
  • - ластик;
  • - ножиці;
  • - клей для паперу;
  • - пензлик для клею.
Інструкція
1
Підготуйте викрійку, по якій згодом ви будете готувати деталі майбутньої паперової моделі . Використовуйте викрійки готових моделей, які можна відшукати в інтернеті, або ж прикладіть свої творчі здібності та створіть ескіз моделі самостійно. Якщо ви використовуєте зменшені зображення або креслення, переведіть їх в реальні розміри, відповідні майбутньої моделі , перенісши креслення на кальку або цигарковий папір в масштабі 1: 1.
2
Виберіть конкретний спосіб моделі рования. Створення моделі може бути здійснено в тривимірної або двомірної техніці. Для тривимірного моделі рования використовуйте спеціальні комп'ютерні програми. Таким способом можна створити об'ємне зображення меблів або кімнати. Після того як отримано тривимірне зображення об'єкта, виготовте його паперову копію, керуючись лінійними параметрами, заданими програмою.
3
Використовуйте двомірне моделі рование, якщо ви прагнете до простоти і хочете заощадити час. Для цього підготуйте зображення об'єкта з двох сторін, потім виріжте його і з'єднайте деталі клеєм. Створення подібних копій предметів доступно навіть дитині.
4
Переведіть зображення деталей моделі на тонкий картон, ватман або папір. По лініях передбачуваного згину проведіть тупим кінцем ножиць або спицею, що має закруглення на кінці. Не використовуйте гострі предмети, щоб не порвати папір.
5
Напишіть олівцем на кожній деталі її назву або проставте порядковий номер, враховуючи послідовність складання моделі . Якщо для з'єднання деталей між собою передбачені клапани, найзручніше проставити найменування або номер на них, щоб після складання написи не були видні.
6
Ножицями виріжте послідовно всі частини моделі . Складіть їх в стопку в тому порядку, в якому вони будуть з'єднуватися між собою.
7
Промажьте клеєм клапани або інші підлягають з'єднанню місця елементів паперової конструкції. Прикладіть склеювані деталі один до одного і притисніть пальцями. Дочекайтеся, поки клей трохи підсохне, а потім приклейте наступний елемент. Після закінчення повного складання залиште готову модель до повного висихання.
Створення моделей з паперу - найдавніший вид мистецтва, який сьогодні знову дуже поширений. Перші паперові моделі з'явилися тоді, коли з'явилася друк. І вже в 1831 році в Німеччині випускаються маленькі паперові копії автомобілів. В Японії паперове моделі рование отримало назву «орігамі». Воно відрізняється від звичайного моделі вання тим, що фігури і моделі виходять шляхом певного складання тонкої паперу без застосування клею.
Вам знадобиться
  • спеціальна форма, тонкий картон, ножиці, лінійка, клей, олівець, ручка, клей ПВА
Інструкція
1
Для моделі рования потрібна спеціальна форма, яка складається з окремих намальованих і забарвлених деталей. Їх належить вирізати, зігнути певним чином і склеїти один з одним. Для роботи використовується сама різна папір: тонкий картон, щільний ватман, звичайний папір для принтера, цигарковий папір і т.д.
2
Зазвичай застосовують 2 техніки моделі вання: двомірну і тривимірну. Двомірне моделі рование простіше, займає менше часу. Це зображення предмета спереду і ззаду, яке вирізають, склеюють, поміщають на спеціальну підставку. Таким моделі рованием ми всі займалися в дитячому саду.Трехмерное моделі рование вимагає особливої ретельності, уваги до деталей. Зате виходить дуже схоже на оригінал виріб.
3
Купіть в магазині або скачайте на ваш комп'ютер з інтернету викрійку вподобаної моделі. Прочитайте інструкцію або опис роботи.
4
Проведіть по лініях згину на викрійці предметом, що має закруглений (щоб не прорвати викрійку), тонкий кінчик, наприклад, куточком пластикової лінійки, або авторучкою, в якій скінчилася паста.
5
Напишіть на кожній деталі олівцем її номер, щоб уникнути плутанини. Акуратно виріжте окремо кожну, відступивши трохи від її країв.
6
Зігніть деталі по лініях, використовуючи лінійку, сильно пропрасуйте згини кінчиками пальців або ногтем.Нанесіте клей ПВА пензликом на клапан деталі, прикладіть до нього іншу полагающуюся за описом деталь і міцно стисніть. Просушіть місце склейкі.После просушки кожної деталі, зберіть модель відповідно до описом.
Зверніть увагу
Сьогодні існують цілі набори для паперового моделювання. З паперу можна зробити все, починаючи від фігурки тварин, закінчуючи моделлю авіаносця. Для цього потрібна лише грамотна викрійка, ножиці і клей. Ну і звичайно велике бажання.