Як вивести значок інтернету на робочий стіл. Як створити ярлик на робочому столі інтернету.

Ярлики, розташовані на робочому столі , призначені для отримання швидкого доступу до потрібних папках і додатків. Якщо користувач часто входить в мережу, простіше вивести значок інтернету на робочий стіл, ніж кожен раз звертатися до тій папці, де він був розташований під час установки.
Інструкція
1
Залежно від конкретних умов вам може знадобитися розмістити один або два значка. Якщо з'єднання з інтернетом встановлюється автоматично при вході в систему, на робочому столі буде достатньо мати лише ярлик браузера. Якщо ж вхід в інтернет повинен здійснюватися користувачем, буде потрібно вивести ще й ярлик для підключення по мережі.
2
Щоб підключатися до мережі з робочого столу, натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows і виберіть в меню пункт "Мережеве оточення". У папці, клікніть по пункту «Відобразити мережні підключення» на панелі типових завдань (вона розташована в лівій частині вікна). Якщо панель не відображається, виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості папки» і відзначте маркером пункт «Відображення списку типових задач в папці» на вкладці «Загальні» в групі «Завдання». Застосуйте нові налаштування.
3
Коли відобразяться всі мережеві підключення, підведіть до потрібного значку курсор і клацніть по ньому правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт «Відправити», в підміню - «Робочий стіл (створити ярлик)». Інший варіант: натисніть на значок підключення і, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть його на робочий стіл.
4
Ярлик браузера (програми, за допомогою якої ви працюєте в інтернеті) розміщується на робочому столі аналогічним чином. Пройдіть в директорію, в яку був встановлений браузер. Як правило, шлях наступний: елемент «Мій комп'ютер» - диск з системою - Program Files - і далі папка з назвою вашого браузера. Знайдіть файл запуску (IEXPLORE.exe, firefox.exe) і повторіть з його значком дії, описані в третьому кроці.
5
Значки входу в мережу і браузера також можна розташувати на панелі швидкого запуску (правіше від кнопки «Пуск»). Для цього підведіть курсор до потрібного значку, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть його на панель завдань в область панелі швидкого запуску. Якщо на панелі не вистачає місця, клікніть по ній правою кнопкою миші і зніміть маркер з пункту «Закріпити панель завдань». Відрегулюйте розмір і знову закріпіть панель задач.