Як видалити елемент робочого стола. Як прибрати робочого столу.

На робочому столі можуть розташовуватися різні елементи - ярлики додатків, створені автоматично системою або майстром установки програм, а також файли і папки, які користувач розмістив самостійно. Елементи можна видалити або відновити на робочому столі в будь-який час.
Інструкція
1
Принцип видалення елементів робочого столу мало чим відрізняється від видалення будь-якого іншого файлу, але існують і деякі відмінності. Відправляючи той чи інший елемент в корзину, враховуйте наступне: якщо обраний вами значок - ярлик (він має на лівому нижньому куті характерну стрілку), його видалення ніяк не відіб'ється на програмі або папці, яку він запускав або відкривав. Якщо ж файл був створений безпосередньо на робочому столі, то буде видалений саме він, а не посилання на нього.
2
Підведіть курсор до того значку, який хочете видалити і клацніть по ньому правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт "Видалити". На системний запит про підтвердження видалення відповідайте ствердно. Елемент буде переміщений в корзину. Інший варіант: виділіть елемент, натисніть на клавіатурі клавішу Delete, підтвердіть видалення кнопкою ОК або клавішею Enter.
3
Такі елементи робочого столу , як «Мої документи», «Мій комп'ютер» і «Мережеве оточення» можна видалити і іншим способом. Ці елементи створюються автоматично при установці операційної системи, вони представляють собою ярлики на ресурси, самі ж ресурси знаходяться на диску з системою.
4
Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості», - відкриється діалогове вікно «Властивості: Екран». Викликати його можна й іншим способом: відкрийте «Панель управління» через меню «Пуск», в категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран», якшо по ньому лівою кнопкою миші.
5
В діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу ». Дана дія викличе додаткове вікно «Елементи робочого столу ». В групі «Значки робочого столу » зніміть маркер з тих елементів, які вам не потрібні, і натисніть на кнопку ОК. Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно. Відновити дані елементи в майбутньому можна таким же способом.