Як включити планувальник завдань.

Планувальник завдань допомагає користувачеві персонального комп'ютера налаштувати запуск програм на свій розсуд. Іноді дана програма блокується засобами захисту файлів.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте утиліту «Виконати» в меню «Пуск» операційної системи Windows. Введіть команду C: WINDOWSSystem32svchost.exe -k netsvcs. Після цього натисніть клавішу Enter, і у вас на комп'ютері відкриється планувальник завдань Windows XP.
2
Скористайтеся альтернативним способом запуску планувальника завдань. Оскільки це звичайна програма, що входить до складу утиліт адміністрування комп'ютера, запустіть її з відповідного меню панелі керування. Знайдіть сервіс з назвою « Планувальник завдань», якщо необхідно, встановіть позначку на пункті автоматичного запуску.
3
Увімкніть службу, перезавантажте комп'ютер. Аналогічно планувальник включається в операційних системах Windows Vista і Windows Seven. В останній ос запуск планувальника може відбуватися також за допомогою введення назви утиліти російською мовою в рядку пошуку при відкритті меню «Пуск», це пов'язано зі спрощенням запуску програм в Windows Seven. Зверніть увагу, що вони також доступні і в панелі управління комп'ютером при перемиканні виду значків.
4
У випадках, коли з яких-небудь причин у вас пропала служба « Планувальник завдань», створіть текстовий документ і впишіть в нього код файлу реєстру операційної системи, який відповідає за дану утиліту. Його досить легко знайти в інтернеті, просто скопіюйте його без змін, збережіть на жорсткому диску, після чого включіть у властивостях папки на вкладці настройки виду відображення розширень для зареєстрованих типів файлів.
5
Перейменуйте нещодавно створений вами документ і змініть його розширення з .txt на .reg. Відкрийте файл подвійним клацанням миші, після чого підтвердіть внесення змін до системи. Дочекайтеся оновлення реєстру і перезавантажте комп'ютер. Налаштуйте також автоматичний запуск планувальника вищеописаним способом.
Корисна порада
Використовуйте планувальник завдань для автоматичного запуску програм в системі Windows.
Планувальник завдань в операційній системі Windows призначений для організації роботи програм і самої системи за заданим графіком. Ви можете налаштувати автозапуск певної програми в потрібний час - наприклад, блокнот із записаним в нього поздоровленням в день народження вашого колеги. Планувальник завдань вбудований в операційну систему, і окремо його завантажити і підключити не можна.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності системних фалів « Планувальник а» в директорії C: WindowsSystem32. До них відносяться schedsvc.dll, mstask.dll і schedcli.dll, і основний schtasks.exe. Якщо таких файлів немає, спробуйте вручну «підкласти» їх у вказану папку, скопіювавши з диска Windows. Якщо у вас не відображаються системні файли на персональному комп'ютері, включите відображення у вкладці «Вид папки».
2
Перевірте цілісність системних файлів і папок. Команда sfc/scannow, введена в командний рядок, запустить перевірку вмісту системних папок на пошкодження. При ознаках пошкодження файлів система відновить їх з резервної копії. Скористайтеся вбудованим відновленням операційної системи. Відкотити стан операційної системи на той час, коли Планувальник був і працював. Для цього вам потрібно вибрати точку відновлення більш ранньої дати. Знайти утиліту відновлення ви можете в меню «Пуск» - «Всі програми» - «Обслуговування» - «Архівація та відновлення системи».
3
У випадку серйозного пошкодження файлів системи оптимально перевстановити Windows, скопіювавши особисті дані на інший розділ. Ви зможете зробити це самостійно, якщо у вас є ліцензійний диск з операційною системою. Намагайтеся створювати резервні копії всієї інформації, яка розташовується на вашому комп'ютері.
4
Існує безліч програм-органайзерів для створення віртуального графіка роботи програм. Скористайтеся пошукачем і завантажте програми з інтернету. Не нехтуйте попередженнями антивірусної програми, інакше ризикуєте занести в систему вірус. Намагайтеся використовувати ліцензійне антивірусне програмне забезпечення, щоб повністю захистити персональний комп'ютер.