Як вилікувати вухо. мазь скипидарна для чого.

Запальні процеси в порожнині вуха можуть бути як хронічними, так і виникати в результаті хвороби або переохолодження. Лікування слід починати тільки після консультації з лор-лікарем, в іншому випадку можливий ряд ускладнень аж до втрати слуху.
Вам знадобиться
  • - антибактеріальні препарати;
  • - фітосвечі;
  • - перекис водню;
  • - камфорне масло;
  • - грілка.
Інструкція
1
Сходіть на прийом до лікаря - це обов'язковий етап в лікуванні органів слуху. Спеціаліст огляне вушної прохід, в разі необхідності візьме зішкріб і направить вас на додаткові аналізи. Якщо біль у вусі викликана запальним процесом, то вам призначать курс антибактеріальної терапії. Дотримуйтеся призначень лора.
2
Купіть камфорне масло і перекис водню. Якщо виділяється велика кількість сірки, то спочатку промивайте перекисом, закапавши її в вушної прохід. Ретельно видаліть надлишки рідини за допомогою ватних дисків і паличок. Після цього закапайте по 3 краплі камфорного масла. Можливо легке печіння або відчуття тепла, але воно поступово пройде.
3
Використовуйте фітосвечі для прискорення одужання. Продаються вони в аптеці і чимось нагадують воронку: з одного боку дещо ширше, а з іншого вже. Уважно вивчіть анотацію, особливу увагу зверніть на протипоказання. Підпаліть фітосвечку з одного боку, а іншу вставте у вушний прохід. Не бійтеся загоряння або сильного печіння, свічка буде лише тліти і злегка прогрівати хворий орган.
4
С ухое тепло також надає позитивний результат. Використовуйте електричну грілку або розпечену поварену сіль, загорнуту в теплу шаль. Компрес тримайте близько 40 хвилин. Але якщо у вас гнійний отит, то прогрівання протипоказане через ймовірність прориву гною всередину.
5
Зверніться повторно до лікаря, якщо абсолютно нічого не допомагає. У деяких випадках роблять прокол барабанної перетинки (парацентез). Після чого ви відчуєте полегшення загального самопочуття і зниження температури тіла. Не намагайтеся провести процедуру самостійно - ви нашкодите самому собі.
Корисна порада
Пройдіть курс відновлення імунітету і мікрофлори кишечника, якщо ви приймали антибіотики всередину. При ослабленому імунітеті хвороба може початися знову при найменшому переохолодженні.