Як навчитися швидко і смачно готувати. приготувати швидко і смачно і недорого на 7 осіб.

Як же навчитися готувати? Ця проблема постає перед дуже багатьма. Хтось хоче стати ідеальним для своєї коханої людини, а хтось вже встиг посадити шлунок, перебиваючись «Доширак» та іншої їжею швидкого приготування. При цьому мало кому охота стояти біля плити по кілька годин, роблячи фірмове блюдо. Готувати хочеться легко, швидко і смачно.
Інструкція
1
Головним помічником в освоєнні кулінарії, швидше за все, стане ваша мама. Адже саме вона протягом багатьох років готувала вам сніданки, обіди та вечері, а ви часто і не помічали, що мама зайнята на кухні. Саме вона розповість вам, які страви готуються швидше за все, а ще й із задоволенням покаже і дасть практичні поради зі свого багатого досвіду.
2
Інтернет - це просто криниця інформації, тому було б розумно звернутися до нього в пошуках рецептів. Величезна кількість жінок прагне готувати смачно, не витрачаючи при цьому багато часу, адже у них є ще робота, сім'я, хобі та собака, яку необхідно вигулювати. Тому в блогах, соціальних мережах і на форумах можна знайти теми, де дівчата обмінюються рецептами страв, на приготування яких у вас піде не більше півгодини. Сміливо там реєструйтесь і переписуйте рецепти, уточнюйте, якщо якийсь з пунктів вам не зрозумілий.
3
Якщо ви тільки почали освоювати кулінарію, займаючись приготуванням страви, точно дотримуйтесь рецептом. З часом ви інтуїтивно будете розуміти, що, якщо ви замінили солоні помідори черрі свіжими, то вам необхідно додати в блюдо цукор, інакше воно вийде кислим. А поки ви вчитеся, дотримуйтесь порад більш досвідчених кулінарів.
4
Омлет, грінки, яєчня - це страви, які може приготувати практично кожен, хто досяг віку десяти років. Дуже швидко, але не особливо смачно? Експериментуйте! Додайте в омлет зелень, гриби і сир, натріть грінки з чорного хліба часником, білий хліб змочіть в молоці, розмішати з яйцем і корицею - у вас вийдуть французькі грінки. У яєчню додайте шинку і помідори. Повсякденні страви набудуть новий смак. У тому ж інтернеті можна знайти безліч рецептів гарячих і холодних бутербродів, спробувавши які, ніхто не скаже, що ви спорудили їх на швидку руку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3FUi1YPTgBk
Корисна порада
Щоб процес готування займав менше часу, оптимізуйте робочий простір. Нехай холодильник стоїть на кухні, а не в коридорі, посуд і каструлі знаходяться в ящиках біля плити, відро для сміття розташовується під раковиною. Вам не доведеться бігати по всій квартирі в пошуках потрібної речі, і це значно заощадить ваш час.