Як зробити одяг для ляльки Барбі. Як зшити дитині для ляльки одяг.

Для багатьох сучасних дівчаток улюбленою іграшкою стає лялька Барбі . На цю пластмасову красуню хочеться бути схожою, хочеться одягати її в кращі наряди і укладати спати поряд з собою. Допомогти дитині урізноманітнити гардероб улюбленої іграшки можна і своїми силами.
Вам знадобиться
  • - обрізки тканини;
  • - бісер, стеклярус, паєтки;
  • - дитячі шкарпетки;
  • - стрічки, тасьма;
  • - голка з ниткою;
  • - крейда або маркер.
Інструкція
1
Як матеріал для виготовлення одягу підійде будь-яка тканина - залишки полотен, з яких ви шили одяг собі і своїм близьким, шматочки тканини, які пришиті до багатьох речей, купленим в магазині, зразки з каталогів, стара одяг ваших дітей, яка стала їм мала, тасьми, стрічки - з усього можна створити унікальний наряд. В якості прикраси для вечірнього плаття підійдуть бісер, стеклярус, паєтки.
2
Якщо з шиттям у вас не складається зовсім, завжди можна взяти шматочок тканини, вирізати горловину, надіти його на ляльку і підперезати мотузкою - вийде простеньку сукню. Щоб подібний наряд виглядав доречно, зробіть його зі шматочка хутра, а на пояс пов'яжіть звичайну мотузку. Стильна жителька печер, яка очікує Кена з мамонтом, готова.
3
Також зверніть увагу на веселі дитячі носочки в смужку або з забавним малюнком. З них вийдуть теплі і стильні джемпера для вашої ляльки Барбі !
4
Якщо ж ви вмієте тримати в руках голку з ниткою, то до ваших послуг викрійки одягу на безлічі інтернет-порталів. В наш час ляльки - це модне захоплення, грають і шиють їм одяг не лише діти, а й дорослі, які із задоволенням діляться своїм досвідом. Крім скачування готових викрійок, ви з легкістю можете створити їх з дорослих моделей або побудувати за допомогою спеціальних програм.
5
Переносити викрійку на тканину можна крейдою або тонким маркером, а ось у шитті одягу швейна машинка вам навряд чи допоможе. Маленькі деталі плаття куди зручніше зшивати вручну, вивернувши одяг навиворіт, попередньо закріпивши окремі деталі шпильками. Краю найзручніше обробляти за допомогою стрічки або косою бейки: поділ або рукав загинається, і до нього пришивається стрічка.
Корисна порада
Дозволяйте дитині допомагати вам шити одяг для ляльки, пускай дочка вносить свої пропозиції, допомагає прикрашати одяг. Ви захоплююче проведете разом час, і, хто знає, можливо, створите нового модельєра.