Як збільшити продаж хліба.

У сфері торгівлі хлібобулочними виробами, як і в будь-який інший торговельної галузі, існує конкуренція. Щоб збільшити продажі хліба , необхідно використовувати деякі прийоми, здатні вивести ваш бізнес на передові позиції.
Інструкція
1
Розширюйте торговельну мережу. Якщо у вас є одна торгова точка, то й результати продажів будуть відповідні, а якщо їх буде, наприклад, більше десяти - продажу відповідно виростуть. Крім звичайних магазинів можна відкривати міні-пекарні, мобільні кіоски, відділи в супермаркетах і т.п.
2
Пропонуйте покупцям широкий асортимент хлібобулочних виробів. Можна випікати більше 20 сортів хліба , від класики до царського хліба з чорносливом і курагою, а також фітнес-хлібці, бородинський хліб, мацу, лаваш і т.д ..
3
Продумайте упаковку товару. Використовуйте індивідуальні пакети, дорожчі сорти хліба завертайте в паперові. Здійснюйте малий вагу виробів для різних соціальних груп населення.
4
Уважно вивчайте тенденції споживання на ринку хлібних продуктів і суміжних груп борошняних продуктів, розпізнавати зростаючі сектора і виходите на них. Наприклад, це можуть бути здобні булочні вироби з пшеничного борошна з приємним зовнішнім виглядом, невеликим вагою виливка і в привабливій упаковці.
5
Вибудовуйте торговельну мережу спільно з виробниками інших товарів. У кожній торговій точці збільшуйте частку товару на прилавку. Боріться з конкурентами за кожен квадратний сантиметр вітрини.
6
Створюйте розгалужену мережу кафе-пекарень-кондитерських. Споживач мислить сортами виробів, наприклад: «хліб« Тибетський »з травами», а категоріями торгових точок. Наприклад: «Ось там завжди продають дуже запашний хліб, і тому я там його постійно купую. В сусідньому ж магазині хліб дуже жорсткий, і його купувати я не раджу ». Тому, випікаючи на місці гарячі вироби, ви досягнете більшої популярності, ніж привозячи хліб звідкись здалеку.
7
Слідкуйте за тим, щоб продавці-консультанти в ваших відділах були в фірмовому одязі, відрізнялися ввічливістю і компетентністю.
8
Організовуйте дегустації в місцях продажів нових сортів своєї продукції. Не шкодуйте коштів на рекламу в засобах масової інформації, проводите різні акції, знижки різним категоріям громадян тощо.