Як зменшити mkv-файл.

Основним недоліком файлів формату mkv є їх великий обсяг. Найчастіше це перешкоджає не тільки нормальному перегляду фільму за допомогою портативного плеєра. Деякі mkv-файли навіть не вдається записати на DVD-носії.
Вам знадобиться
  • - MKVmerge GUI;
  • - Total Video Converter.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете змінювати якість відеозображення, просто видаліть зайві елементи з контейнера mkv. Скачайте програму MKVmerge GUI. Вона дозволяє виконати всі необхідні операції з файлами описуваного формату. Встановіть програму і перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть утиліту MKVmerge GUI і відкрийте меню File. Виберіть пункт Open і вкажіть шлях до потрібного mkv-файлу. Дочекайтеся завантаження відомостей про склад контейнера. Відкрийте вкладку Input і вивчіть вміст меню Tracks.
3
Зніміть галочки з непотрібних вам елементів. Це можуть бути субтитри або додаткові звукові доріжки. Нерідко mkv-контейнери містять 3-4 аудіофайлу. Якщо ви не хочете перезаписувати вихідний файл, то натисніть кнопку Browse, розташовану в меню Output Filename. Виберіть папку для збереження файлу і введіть його назву. Натисніть кнопку Start Mixing і почекайте, поки програма створить новий mkv-файл із заданими параметрами.
4
Якщо ви хочете значно зменшити обсяг mkv-файлу, то використовуйте програму Total Video Converter. Запустіть її і відкрийте меню «Новий проект». Виберіть пункт «Імпорт» і вкажіть потрібний mkv-контейнер.
5
У меню, пересуньте повзунок до пункту «Низька якість». Виберіть тип кінцевого файлу mkv. Дочекайтеся відкриття головного меню програми. Переконайтеся в тому, що робочий файл виділений галочкою. Натисніть кнопку «Конвертувати зараз» і почекайте, поки буде створено новий файл.
6
Важливо розуміти, що другий метод призведе до сильного зниження якості відео. Іноді розумніше вибрати інший формат, вказавши параметр «Висока якість». Це дозволить зменшити займане простір, зберігши параметри зображення.
Багато підприємств для ведення бухгалтерського обліку використовують програмне забезпечення «1С: Підприємство». З часом обсяг база даних збільшується, і додатки починає «гальмувати», тому необхідно час від часу проводити згортку. Це дозволить не тільки зменшити базу , але і значно прискорити роботу програми.
Інструкція
1
Зробіть резервну копію бази даних програми 1С. Збережіть її в окрему від додатка папку. В результаті у вас буде підстраховка на випадок неправильної згортки або помилки в програмі. Створіть нову базу , яка буде використана для завантаження даних.
2
Завантажте зовнішню обробку «Згортка 1С». Даний файл можна знайти на різних спеціалізованих сайтах або скористатися стандартною обробкою в програмі 1С. В деяких випадку легше скористатися зовнішніми обробками, так як вони розроблені спеціально під певні конфігурації програми та зможуть більш продуктивно зменшити базу .
3
Перед установкою перевірте документ на віруси. Скопіюйте фал Удаленіе.cmd в каталог нової бази і запустіть. В результаті база очиститься від регістрів, документів і інших даних, які не використовуватимуться в новій базі.
4
Запустіть програму «1С: Підприємство» і зайдіть в нову базу в монопольному режимі. Додаток почне проводити переіндексацію. Зачекайте її закінчення. Запустіть зовнішню обробку, яка очистить довідники від зайвих даних, що значно зменшить розмір бази. В результаті буде сформована нова база, в якій міститися всі довідники, але відсутні документи.
5
Створіть на диску С: папку з назвою «Згортка». Це необхідно тому, що вивантаження даних проводитиметься за допомогою зовнішніх DBF файлів. Зайдіть в стару базу і запустіть зовнішню обробку Свертка.ert, яка перенесений в нову базу залишки по різних рахунках, у тому числі взаєморозрахунки та підзвітні.
6
Відкрийте нову базу і запустіть зовнішню обробку СверткаЗагрузка.ert, яка створить необхідні документи по початковим залишкам. Перевірте правильність внесених даних, в разі потреби відкоригуйте відомості вручну.