Як налаштувати головку на супутник. Як налаштувати подвійну головку.

Налаштування супутникової антени проводиться при її встановленні та закріпленні. Від того на прийом каналів якого супутника вона повинна бути налаштована, залежить напрямок її розташування і кут нахилу. Зазвичай одну антену направляють відразу на декілька супутників.
Вам знадобиться
  • - супутникова антена.
Інструкція
1
Встановіть стеновое кріплення антени на будь-яку вертикальну поверхню. Бажано зібрати її і встановити мультифіди в домашніх умовах, а потім закріплювати на кріпленні. Встановіть центральний конвертор на центральному кронштейні антени, а також мультифіди, призначені для кріплення бічних конверторів.
2
Підключіть мультифид для настройки головки на супутник Hot Bird, якщо дивитися на антену, то він розташований зліва. На дугу супутникової антени надіньте кріпильну планку. Стягніть її болт-гайкою, на інший кінець планки встановіть кріплення у вигляді кільця. В нього вставте металеву трубку, що має держатель конвертора. Встановіть конвертор на мультифид. Поверніть його десь на 100 градусів, перебуваючи обличчям до супутникової антені, проти напрямку руху годинникової стрілки. Як правило, один розподіл становить п'ять градусів.
3
Встановіть другий мультифид, а також конвертор для підключення до супутника Amos, він знаходиться праворуч, конвертор поверніть на 15 градусів проти годинникової стрілки. Закріпіть по центру дуги третій конвертор, розташуйте його на 15 градусів для настройки на супутник Sirius. Остаточно затягніть всі кріплення, обережніше поводьтеся з кріпленням конверторів.
4
Виконайте настройку антени на супутник. Спочатку встановіть центральний супутник, для цього провід конвертора підключіть до входу перемикача DiSEqC. Потім підключіть кабель на вхід тюнера і налаштуйте обладнання на супутник, наприклад, Sirius. Підключіть ресивер до ТБ, виконайте установки параметрів згідно інструкції. Виберіть режим в меню «Установка антени», встановіть наступні настройки в ручному пошуку: частота - 11,766, горизонтальна поляризація.
5
Добийтеся появи сигналу, який складається з двох характеристик - якість і сила. Орієнтуйтеся на перший показник. Встановіть антену вертикально і повільно повертайте. Доможіться максимального значення сигналу і включите режим сканування, щоб визначити, на який супутник виконана настройка. На екрані відобразиться список каналів.