Як позбутися неприємного запаху хутра.

З часом шуба набуває неприємного запаху. Щоб його позбутися, зверніться в професійну хімчистку. Але якщо у вас немає такої можливості, видаліть запах в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Миючий засіб, картопляний крохмаль, столовий оцет, кавові зерна.
Інструкція
1
Повісьте шубу на плічка і винесіть на балкон в морозну погоду. Якщо ви живете в приватному будинку, то на вулицю. Залиште одяг на кілька днів. Потім просушіть хутро при кімнатній температурі. Не рекомендується використовувати для сушки шуби електроприлади - виріб може втратити форму. За допомогою заморожування можна видалити навіть стійкі запахи.
2
Приготуйте мильний розчин. Налийте в контейнер підігріту воду, додайте невелику кількість нейтрального миючого засобу, наприклад, шампунь для волосся. Покладіть хутро на стіл так, щоб вам було зручно його чистити. Змочіть поролонову губку в мильному розчині, відіжміть і проведіть по напрямку росту волосяного покриву. Потім протріть вологою ганчірочкою з мікрофібри. Ретельно просушіть хутряний виріб.
3
Скористайтеся картопляним крохмалем або тальком для видалення неприємного запаху хутра. Розстеліть хутро на рівній поверхні і рівномірно посипте адсорбентом. Залиште в такому положенні на 2-3 години. Після закінчення цього часу очистіть шубу за допомогою автомобільного пилососа або щітки.
4
Покладіть шубу на рівну поверхню і протріть серветкою, змоченою 9% -им столовим оцтом. Коли закінчите процедуру, повісьте одяг на плечики і просушіть. Повністю просохлої хутро акуратно розчешіть у напрямку росту ворсу рідкісним гребенем або спеціальною щіткою, яку можна купити в магазині для домашніх тварин.
5
Розстелите хутро на столі так, щоб вам було зручно його обробляти. Подрібніть смажені кавові зерна в кавомолці і посипте хутряний виріб. Потім поверніть одяг і упакуйте в поліетиленовий пакет. Залиште на добу. Після закінчення цього часу вибийте шубу і повісьте на свіжому повітрі. Даний спосіб не рекомендується використовувати для очищення світлого хутра. Інакше на виробі залишаться плями.