Як робити масаж шиї.

Уміння зробити масаж шиї, це більш ніж корисна навичка. Він стане в нагоді в спортзалі, будинки і іноді навіть на роботі. Як часто, Ваші друзі або близькі просять помассажіровать шию? Впевнені, що такі випадки бували.

Тому нікому з нас, даний навик не зашкодить. Освоїти елементарну техніку масажу шиї не так вже й складно. Головне, це постійна практика. Однак з чим-чим, а з практикою проблем не буде. Бажаючих стати Вашим піддослідним буде, хоч отбавляй.Ітак, щоб правильно робити масаж шиї Вам потрібно:

  1. Візьміть крем або масажне масло. Видавіть крем або масло собі на руку і потріть його в руках. Масажний лосьйон повинен стати тієї ж температури, що й руки. Це потрібно для того, щоб людина, якій Ви будете робити масаж, не зазнав дискомфорт.
  2. Починайте масаж з погладжують рухів. Так Ви вотрёте лосьйон в комірцеву зону, і розігрієте м'язи. Якщо Ви відчуєте місця затиснення і напруги, то варто звернути на них особливу увагу. Саме ці ділянки і доставляють людині дискомфорт.
  3. Щоб робити масаж шиї правильно, потрібно починати з розминки глибоких м'язів. Робити це потрібно так. Великі пальці рук покладіть по боках від хребта, після починайте вести пальці вгору і вниз. Варто досить сильно натискати на м'язи, щоб утворилася своєрідна хвиля на шкірі. Робіть це рух раз 10.
  4. Тепер потрібно обхопити шию руками і почати потихеньку розминати м'язи і хребця і далі. Вплив має бути м'яким. Сильний тиск може нашкодити.
  5. Тепер потрібно розслабити м'язи плечей. Для цього потрібно масажувати м'язи великими пальцями рук, середніми фалангами пальців, або пучками пальців. Дуже ефективний прийом захоплення шкіри і пересування уздовж шиї.
  6. Тепер починайте розминати м'язи більш активно. Натискайте на м'язи з боку правої лопатки, а потім з боку лівої лопатки. Можете трохи «зайти» під лопатку, якщо м'язи достатньо нагріті, то це буде приємно.
  7. Закінчувати масаж потрібно такими погладжують, що були на початку масажу. Це дозволить нормалізувати кров'яний тиск. Крім того, буде корисно, щоб людина трохи посидів після масажу.

Масаж шиї - це дуже приємна процедура. Вона відмінно дозволяє впоратися з головними болями і болями в шиї. При постійній сидячій роботі, така розминка практично необхідна. Тому освоюйте навички і розкажіть про цю методі своїм близьким, адже хтось же повинен робити масаж і Вам.