Як змінити голос за допомогою Voice Changer Diamond.

Для зміни голоси говорить людини в програмах Skype і його аналогах існує спеціальний додаток, що досить легко освоїти. Воно доступне для різних версій Windows, має зрозумілий інтерфейс і практично не вантажить систему.
Вам знадобиться
  • - програма AV Voice Changer Diamond.
Інструкція
1
Скачайте програму AV Voice Changer Diamond з офіційного сайту розробника або будь-якого іншого надійного джерела. Відкрийте папку з завантаженнями і запустіть установку програмного забезпечення. Виконайте інсталяцію AV Voice Changer Diamond на ваш комп'ютер, слідуючи вказівкам пунктів меню. Виконайте початкову настройку встановленої вами програми, задавши загальні параметри її використання та інтеграції з іншими програмами на вашому комп'ютері.
2
Переконайтеся, що ви підключені до інтернету. Запустіть Skype, Mail.ru Agent або будь-яку іншу програму, яку ви використовуєте для розмов по мережі. Виконайте вхід в систему, після чого запустіть недавно встановлену програму AV Voice Changer Diamond. Переконайтеся в тому, що мікрофон, підключений до вашого комп'ютера, працює справно. Також в параметрах звукової карти в панелі управління переконайтеся в тому, що біля мікрофона відключено луна. Встановіть максимальний рівень чутності, при якому ваш голос звучить зрозуміло і розбірливо.
3
При відправці виклику людині в програмі для розмов у режимі онлайн включіть програму AV Voice Changer Diamond, в її настройках вкажіть необхідні відхилення від вашого справжнього голоси . Якщо необхідно, скористайтеся спеціальними шаблонами, що роблять голос дитячим, дорослим, більш високим або низьким і так далі.
4
У разі виникнення проблем з чутністю вашого голоси переконайтеся в тому, що у вас на комп'ютері встановлений оптимальний рівень гучності для мікрофона. Зазвичай таке трапляється, коли гучність дуже висока або низька, в цьому випадку настройку варто виробляти в програмі для розмов або безпосередньо в самій операційній системі. Також несправності можуть бути викликані неякісним обладнанням.
Корисна порада
Якщо при використанні програми виникають перешкоди, перевірте в першу чергу загальні налаштування мікрофону.