Як вийти з заносу на передньому приводі.

Взимку року на слизькій дорозі будь-яке необережне дія може привести до занесення, а часом навіть і розвороту автомобіля. Більш небезпечні в цьому відношенні машини з заднім приводом, проте така ситуація може виникнути і на автомобілі з провідною передньою віссю.
Інструкція
1
Запам'ятайте ситуації, при яких може виникнути занос. По-перше, це різкий поворот, тому не варто намагатися входити в нього на швидкості. Також приводом для заносу може послужити ряд нерівностей на дорозі. Небезпечною може бути і колія, тому намагайтеся не потрапляти в неї. Занос може виникнути при русі під ухил, на узвозі.
2
В першу чергу навчитеся відчувати занос. Розворот машини можна відчути спиною. Багато недосвідчені водії вибирають неправильне положення за кермом, намагаючись якомога ближче присунутися до лобового скла, а за спиною до крісла залишається велика відстань. Досвідчені ж водії, навпаки, люблять водити автомобіль в положення напівлежачи, часом ще й однією рукою тримаючи кермо. Пам'ятайте - все це не безпечно, а неправильне положення за кермом може призвести до сумних наслідків. Тому налаштовуйте своє водійське крісло таким чином, щоб вам було зручно, ви перебували в строго сидячому положенні і ваша спина щільно прилягала до крісла.
3
Як тільки ви відчули, що машина повертається боком і починає ковзати, тобто її починає заносити, ні в якому разі не намагайтеся різко загальмувати. Це може привести до обертання і виносу на узбіччя або зустрічну смугу. Навпаки, плавно, не різкими рухами натиснете на педаль газу. Не старайтесь втопити її в підлогу, інакше ваш занос стане ритмічним, тобто з боку в бік.
4
При заносі на передньому приводі необхідно вивернути кермо в бік, протилежний заносу, при цьому подаючи газ. Як тільки ви відчуєте, що машина розвертається в протилежну сторону, відпустіть педаль газу і поставте кермо прямо. Після цих маніпуляцій можна зупинитися, щоб перевести дух і заспокоїтися. Коли знову будете рушати, натискайте на газ повільно і пам'ятайте правила поведінки на зимовій дорозі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z9KWj4H7nLg
Занесення - ковзання коліс однієї з осей автомобіля, що виникає в результаті нерівномірного зчеплення шин з дорогою. Він може виникнути в результаті різкого гальмування, розгону або зміни напрямку руху автомобіля. Занести може на слизькій трасі та з інших причин, що викликають неоднаковий коефіцієнт зчеплення коліс з дорожнім покриттям.
Інструкція
1
Якщо занос стався в результаті ваших неправильних дій - припиніть те, що його викликало - гальмування, збільшення швидкості, поворот руля.Ні в якому разі не «давайте по гальмах» і не включайте нейтральну передачу.
2
На автомобілі із заднім приводом зменшіть газ до малого. В цьому випадку провідні колеса не повинні бути блокірованнимі.На машині з переднім приводом навпаки, збільште газ до середнього. Уникайте пробуксовки коліс.
3
Швидко поверніть кермо в сторону заносу задніх коліс. Намагайтеся утримувати напрям двіженія.Еслі занос починається в іншому напрямку, поверніть кермо в сторону нового заносу .Рух керма повинні бути швидкими, але не різкими. Повертати кермо назад починайте до припинення заносу і вирівнювання автомобіля.
Корисна порада
Намагайтеся все ж уникнути заметів. Найчастіше до них призводять неправильні дії водіїв - перевищення швидкості при вході в поворот, велика швидкість на слизькій дорозі, різкі повороти рульового колеса. Велику небезпеку становить гальмування і обертання керма, якщо вони відбуваються одночасно. Слідкуйте за станом шин вашої автомашини - нерівномірний знос малюнка протектора або різне тиск в шинах автомобіля так само можуть бути причиною заметів.