Як виготовити рами для картин. Як зробити картину своїми руками.

Зараз стало модним робити все складові інтер'єру своїми руками. Чудові рами для картин, вишивок, фотографій і навіть ваших дипломів можна зробити своїми руками. Такими чудовими саморобними рамами можна візуально зробити яскравіше навіть саму непоказну картину з вашої домашньої колекції. Проте виготовлення багета - дуже непроста справа, що вимагає точності і терпіння.
Вам знадобиться
 • - лінійка або сантиметрова стрічка
 • - пластиковий профіль багета
 • - дерев'яний багет
 • - гільйотина або стусло для вимірювання кутів при різанні
 • - ножівка
 • - зшивною верстат зі скобами
 • - швидкосохнучий клей
 • - кисть
 • - клейовий пневматичний пістолет
 • - картина, фотографія, вишивка
 • - скло
 • - лак для покриття рами
Інструкція
1
Перед тим, як почати виготовлення рами, слід вивчити стандартні розміри картин в сантиметрах: 18х24, 24х30, 30х40, 40х50, 60х70, 50х100. Після цього виміряйте розмір вашої картини, враховуючи похибку лінійки або вимірювальної стрічки. Намагайтеся виміряти картину якомога точніше.
2
Для оформлення вироби найкраще використовувати пластикові багети. Вони набагато краще дерев'яних профілів багета, так як мається безмежний асортимент пластикових профілів, які імітували не тільки дерево, але і дорогоцінні метали, ліпнину і мармур. До того ж пластикові профілі багета набагато дешевше, ніж дерев'яні. Палітра пластикових профілів дуже різноманітна, вона включає в себе безліч кольорів і відтінків. Якщо ви вирішили використовувати дерев'яний багет, то слід пам'ятати про те, що дерево не такий довговічний матеріал, як пластик. Отже, дерев'яна рама прослужить трохи менше пластику.
3
Найважливіший і складний етап у виготовленні рам з багета - це різання. Приготовлені заздалегідь заготовки ріжуться під кутом 45 ° так, щоб з них вийшла рама. Якщо ви підготуєте неякісні заготовки, то надалі у вас не вийде хороша рамка. Точно розрізаний багет є гарантією якісного складання вироби.
4
Для різання багета використовуйте гільйотину. Гільйотина - інструмент для різання багета, що має два ножі, розташованих під кутом 90 °, і під кутом 45 ° до краю багета. Тому гільйотина може різати відразу два кута.
5
Наступний етап виготовлення - скріплення частин майбутньої рами для картини. Скріпити частини можна за допомогою зшивна верстата. Спеціальні скоби за допомогою верстата легко і без всяких зусиль «вставляються» в заготовки, тим самим поєднуючи їх між собою. При цьому скоби не залишають слідів на зовнішній стороні і не псують вигляд виробу.
6
При відсутності зшивна верстата з'єднати частини багета можна за допомогою спеціального клею. Зверніть увагу: клей краще взяти безбарвний (ні в якому разі не матовий), і краще буде, якщо клей буде швидкосохнучий.
7
Останнім етапом виготовлення рами є закріплення картини. Отже, закріпити картину можна степлером. Але робити це потрібно настільки акуратно, щоб не було серйозних ушкоджень картини. Якщо ви хочете встановити в раму не картину, яка а виріб зі скла (дзеркало, вітражний малюнок, скляну мозаїку), то користуватися степлером не можна. В такому випадку використовуйте спеціальні пістолети з пневматичним приводом. Термоклеевой пістолет з механічним приводом не використовується при виготовленні рам, краще використовувати пневматичний механізм, який дозволяє при необхідності скріпити скляну тендітну поверхню з рамою, не пошкоджуючи скло.