Як навчитися міксувати.

Діджеїнг набирає популярність, і сьогодні любителі музики все частіше намагаються поділитися своїми вподобаннями з людьми в клубах і барах. Але перш ніж виступати на публіці, варто навчитися міксувати треки.
Інструкція
1
Оберіть стиль і напрям. Перше, що потрібно зробити починаючому діджею - вибрати стиль, в якому він хоче грати. Грунтується на своїх уподобаннях, а також останні тенденції та виборі відвідувачів клубів (особливо у вашому місті).
2
Запасіться декількома десятками треків в електронному вигляді або на вінілових пластинках. Звичайно, досвідчені діджеї воліють вініл, але CD-диски із записаними на них треками користуються більшою популярністю за рахунок меншої вартості. Вам доведеться витратити чимало часу на те, щоб ознайомитися з новинками і вибрати ті з них, які будуть поєднуватися між собою і утворювати в підсумку цілісну композицію.
3
Розберіться з керуванням обладнанням. Перш ніж приступати до самого мікшуваня, познайомтеся ближче з самим обладнанням, на якому ви будете грати. Навчитеся працювати крос-Фейдер, регулювати рівні каналів на мікшері і крутити пітч.
4
Зверніться за допомогою до професіоналів. Непогано буде подружитися з тими людьми, які мають досвід в діджеїнгу і готові ним поділитися з новачком. Якщо серед ваших знайомих таких особистостей немає, то сміливо відправляйтеся в клуб - там ви зможете познайомитися з діджеями після їх виступу на публіці. Не варто відразу приставати з запитаннями та проханнями допомогти. Для початку дізнайтеся людини, а вже потім переходите до справи.
5
Вчіться потрапляти в біт. Технологія відомості має деяку структуру: виставте маркер CUE на перший удар, зловіть момент з новим квадратом в відіграє треку і запустіть трек з навушників так, щоб їх квадрати збіглися.
6
повзунки пинча подгоните їх по швидкості. Плавно виведіть трек з навушників в ефір і обріжте зайві частоти, відрегулювати гучність. Залиште на деякий час обидва трека в ефірі і потім плавно приберіть перший.
Зверніть увагу
Діджеїнг як хобі - досить дороге заняття, а перетворення його в професію вимагає багато сил і часу.
Корисна порада
Не поспішайте з покупкою дорогого обладнання, для початку потренуйтеся на чужому.