Як навчитися грати на барабанах. Як налаштувати правильно барабанну установку.

Барабани не найпопулярніший інструмент серед початківців музикантів, але хороший барабанщик - дефіцит у багатьох музичних групах. Уміння грати на цьому інструменті дає можливість не тільки власного розвитку, а й гарного заробітку на музичному терені.
Вам знадобиться
  • тренувальний пед, барабани
Інструкція
1
Якщо у вас ще немає своєї барабанної установки, купите тренувальний пед. Цей інструмент дозволяє тренуватися новачкам в домашніх умовах. Його практично не чутно, що убезпечить ваших сусідів від гучних звуків. Ви зможете почати відпрацьовувати ритм, правильні рухи, хлесткость.
2
Якщо немає можливості купити навіть пед, то виготовте тренувальний інструмент з підручних матеріалів. Найголовніше, спочатку використовувати всі можливості для тренування рук і ритму.
3
Уважно дивіться і слухайте всі відео- і аудіозаписи з використанням барабанів. Повторюйте руху професійних музикантів і слідкуйте за власним звукодобуванням. З часом ви зможете навчитися повторювати ритм і перебивки набагато швидше і краще.
4
При наявності фінансових можливостей запишіться в музичну школу або найміть репетитора. Це буде вже більш професійний підхід до навчання. Крім практики ви отримаєте хорошу теорію гри на барабанах , в тому числі дізнаєтеся про правильну посадку за інструментом і правильне положення рук при ударах паличками.
5
Читайте якнайбільше тематичної літератури, спілкуйтеся на форумах з професійними музикантами. Чим більше інформації ви будете отримувати, тим краще будете володіти інструментом. Завдяки отриманим знанням ви зможете зібрати професійну установку. Великий плюс барабанів в тому, що купувати і збирати їх можна частинами.
6
Навіть якщо ви будете вчитися в школі або у репетитора, стежте за появою відеоуроків в інтернеті. Вивчайте різні техніки різних майстрів. Чим більше інформації та практики ви пропустите через свої власні руки, тим віртуозним та індивідуальним музикантом ви станете з часом.
7
Використовуйте будь-яку можливість для тренуванні рук. Де б ви не знаходилися, відбивайте ритм, тренуйте і руки, і мозок.
Ударник - важливий учасник рок-групи. Хороший ударник доведеться до двору в будь-якому музичному колективі незалежно від жанру, в якому грає гурт. Для того щоб навчитися грі на барабанах, потрібно мати почуття ритму і швидкі руки. Подібні корисні вміння необхідно в собі розвивати.
Інструкція
1
Запишіться в школу рок-музики або найміть викладача. Починати займатися будь-якою справою з нуля непросто. Тому потрібен контроль з боку професіонала. Можна скільки завгодно стежити за грою ударників на концертах, але, не знаючи основ, застосувати щось у своїй грі буде вкрай сложно.в школах рока навчають грі на різних інструментах, використовуваних в даному стилі, в тому числі і на ударних. Там вас навчать правильній постановці рук, ніг, та й взагалі правильної посадці. Також зможете освоїти різні стилі гри, вивчіть гру відомих виконавців, зрозумієте, як імпровізувати. Школа рок-музики - один з найрезультативніших способів освоїти гру на барабанах .Якщо у вашому місті таких немає, буде корисно позайматися індивідуально з майстрами гри на барабанах. Також не завадить взяти кілька приватних уроків в тому випадку, якщо ви знаєте, що конкретний майстер зможе дати вам щось більше, ніж школа підготовки музикантів.
2
Переглядайте відео-уроки. Освоївши ази і зрозумівши, як з даним інструментом управлятися, ви можете переключитися на самостійне освоєння ударних. Дивіться уроки визнаних світових майстрів, повторюйте за ними, придумуйте свої імпровізації. Буде чудово, якщо у вас є знайомий досвідчений барабанщик, який зміг би оцінити ваші власні творенья.Ізучать гру на барабанах дистанційно можна і в разі, якщо ви не можете собі дозволити приватні уроки і заняття в музичних школах. Ефект, звичайно, буде набагато нижче, і час навчання збільшиться, але якщо немає інших варіантів, то доводиться задовольнятися тим, що є.
3
Слідкуйте за грою ударників на концертах. Ось тепер, коли ви дізналися основи гри, стали придумувати щось своє, можете сміливо спостерігати за грою музикантів. Предпочтительней на живих концертах, але можна дивитися і в записі. Копіювати їх сліпо не варто, але якісь ідеї для себе ви зможете знайти.