Як назвати кенара. Як влаштувати розплідник канарок.

Канарейка, або кенар, - співочий птах сімейства в'юркових, родом з Канарських островів. Впевнено співати вона починає до двох років. Ім'я для неї має першорядне значення: чим частіше вона буде чути гарні звуки, тим приємніше буде її власна пісня, і навпаки, грубі звуки погано позначаться на її вокальних здібностях.
Вам знадобиться
  • - папір та ручка;
  • - довідник по вокальній педагогіці;
  • - довідник імен.
Інструкція
1
Проаналізуйте праці відомих співаків. Зверніть увагу, які приголосні і голосні вони використовували в своїх вправах. Як правило, дзвінкість імені надають голосна «і» і сонорна згодна «р». Склад «ри», таким чином, буде імітацією пташиного співу і викличе у кенара позитивну реакцію.
2
Інші звуки, які можуть бути присутніми в імені: «ц», «к», «а», «е», все дзвінкі приголосні. Глухі, особливо шиплячі, будуть сприйматися погано. Неперераховані голосні використовувати можна, але тільки в якості ненаголошених, як додаток до основних зазначеним.
3
З довідника імен випишіть ті, що вам подобаються і відповідають вказаним умовам. Чим ширше буде початковий список, тим краще. Якщо ваші симпатії розходяться з початковими запитами (в імені є шиплячі чи ні голосних «і», «е», «а»), все одно виписуйте ім'я.
4
Крім довідника користуйтеся словами, що описують зовнішність і характер кенара : колір оперення, особливості пантомимики, звички. Риси характеру теж можуть стати основою для імені.
5
Отсейте ті імена, якими точно не назвете свого вихованця. При необхідності зверніться за допомогою і порадою до близьких. Головне - не йти у них на поводу: якщо вони радять вам викреслити ім'я, яке вам подобається, двічі подумайте, може, варто його залишити?
6
Повторіть відсів кілька разів, поки не залишиться близько десятка імен. Назвіть кенара кожним з них кілька разів, поспостерігайте за його і власною реакцією. Виберіть те, що сподобалося вам обом найбільше.
7
Привчіть птицю до імені, часто називаючи його по вибраному імені. Використовуйте доброзичливу інтонацію, будьте ласкаві. Як і будь-яке інше створення, кенар звикає не стільки до набору голосних і приголосних, скільки до інтонації і вашому настрою.
Нерідко молоді гурти довго знаходяться в пошуку назви для свого колективу. Розглянемо кілька способів придумати назву для музичної групи.
Інструкція
1
Способів підбору назви для музичного гурту безліч. Все залежить від жанру, в якому працює даний колектив. В першу чергу, назва музичної групи має відповідати її музиці. А вже потім запам'ятовується, яскравим ... Було б дивно, якщо команда, що грає у важкому, трешевий стилі, назвалася наприклад група «Ромашки». Втім, якщо колектив претендує на гумор і пісні несуть в собі іронію, можна піти і таким шляхом.
2
Але розглянемо більш відомі способи пошуку назви для музичної групи. Якщо колектив молодий і не має ще певного стилю, і яскравої індивідуальності, можна піти шляхом абревіатури. Наприклад, якщо засновники колективу носять імена, Крашенинников Лев і Орєхов Павло, без праці з початкових літер можна скласти короткий, але такого назва «Клоп» .Популярная сьогодні група «Серьга», а точніше, її соліст Сергій Галанін пішов за цим принципом. Були взяті перші літери імені та прізвища керівника колективу. Звідси і назва: «Серьга».
3
Наступна порада з пошуку назви для вашої команди може бути таким: учасники колективу домовляються про те, що кожен зобов'язується думати над назвою групи і записувати або запам'ятовувати найбільш вдалі назви. Потім, зібравшись разом, музиканти обговорюють варіанти один одного. З числа вподобаних назв, колективним рішенням відбирається одне, найбільш підходяще группе.Еслі в ході обговорення не знайдено шукане, можна спробувати з'єднати між собою наявні варіанти, які підходять за змістом, так щоб утворити словосполучення. Або синтезувати, з двох слів скласти одне, що не має, можливо, аналогів в язике.В назві так само можуть використовуватися цифри. Наприклад «Город 312» або «Бі-2». Оригінальність назвою може надати граматична помилка, навмисне допущена у слові. Так наприклад, ми знаємо групу «Аукціон». Назва групи Леннона і Маккартні, - «Бітлз» так само стало наслідком гри букв, смислов.Словом, пошук назви для музичного гурту є процес творчий і може мати будь-які шляхи, і строгого рецепту тут немає.